Situm Sports a auto/moto

Pre našich klientov sme v minulosti zorganizovali niekoľko zájazdov a jázd na renomovaných okruhoch – počnúc tými najbližšími ako sú domáci Slovakia Ring, český Automotodrom Brno či rakúsky Red Bull Ring (v minulosti známy ako A1 Ring) až po výjazdy do talianskej Monzy či nemecký Hockenheimring.

V kategórii auto/moto síce neorganizujeme eventy pre širokú verejnosť, no pravidelne organizujeme pre klientov zážitkové zájazdy a balíčky na tie najvychytenejšie miesta. Či už je to F1, MotoGP alebo len návšteva známeho miesta. Môžete sa s nami pozrieť na tie najznámejšie európske okruhy, motoristické múzeá či priestory, ktoré sú bežne verejnosti nedostupné. Kontaktujte nás s Vašou požiadavkou a my pre Vás radi pripravíme balíček podľa Vašich predstáv.

Našou špecialitou sú na mieru šité akcie pre klientov najmú v oblasti motokár (go-kart). Od bežných dráh na Slovensku až po tie najvychytenejšie v Európe. Či už je to Praga Arena v Prahe, Speedworld v Bruck and der Leitha alebo akcie v mekkách kartingu ako sú Belgicko či Anglicko s preslávenou Raceway Docklands. Taktiež pre niektorých klientov pravidelne organizujeme zájazdy pre ich obchodných partnerov na rôzne motoristické podujatia.