Už neuveriteľný 14.ročník FFC koncom októbra

Napriek tomu, že turnajov, firemných akcií a iných eventov, sme za 15 rokov zorganizovali stovky a všetky z nich sú ako keby naše deti, predsa len jedno bolo prvé. A bol to práve Financial Football Challenge, ktorý sme v roku 2008 zorganizovali premiérovo a v poslednú októbrovú sobotu napíše už svoju 14.kapitolu. Mohli byť aj o dve viac, ale v rokoch 2020 a 2021 sa pre pandémiu koronavírusu a protipandemické opatrenia turnaj neodohral. O to viac sa tešíme, že ani po dvojročnej prestávke na neho firmy nezanevreli, v roku 2022 sme turnaj úspešne zorganizovali a teraz ideme ako vždy na plné obrátky.

Na turnaj sa pravidelne vracajú jeho tradiční účastníci a sú to dve firmy, ktoré zatiaľ nevynechali ani jeden ročník. A rovnako nás teší, ak sa na turnaj vracajú aj firmy, ktoré si prešli generačnou obmenou, na akcii neboli aj viac ako päť rokov, ale hneď ako im to okolnosti dovolili, prihlásili sa opäť. A presne to sa stane v niekoľkých prípadoch aj v roku 2023.

Z tradičných účastníkov samozrejme nesmie chýbať obhajca minuloročného titulu ČSOB Poisťovňa, jej finálový súper Tatra banka, či víťaz posledného predcovidového turnaja a obhajca bronzu Universal maklérsky dom. Kartami sa bude snažiť určite zamiešať dvojnásobný víťaz z rokov 2016 a 2017 Winners Group alebo ďalší víťazi predchádzajúcich ročníkov – Slovenská sporiteľňa, EOS Slovensko

Financial Football Challenge vždy patrí medzi najvyrovnanejšie súboje, jedno zaváhanie v skupine môže znamenať nepostup z nej a tak je vždy na čo spomínať. Napríklad na to, ako EOS Slovensko skončil v roku 2013 na poslednom mieste a o rok neskôr turnaj s identickou zostavou vyhral. Alebo na spanilú jazdu Universalu maklérsky dom, ktorý turnaj vyhral ako nováčik a množstvo ďalších príbehov…

Inak tomu určite nebude ani 28.10. v hale Domu športu v Bratislave. Čakajú nás napínavé súboje, ale aj milé stretnutia, veď na akciu chodia pravidelne top menežéri z rôznych firiem, ktorí v úvodných ročníkoch ešte aktívne hrávali a teraz povzbudzujú a spomínajú. Pre nás je Financial Football Challenge srdcovka a veríme, že 15 spoločných rokov spomienok ožije aj tentoraz.

 

Zaspomínajte si na posledný ročník a tešte sa spolu s nami na ten najbližší!