Už o dva mesiace sa stretneme na 8.ročníku MFC

mfc17 pfizerPresne dva mesiace zostávajú do ôsmeho ročníka najprestížnejšieho futsalového turnaja firiem z oblasti zdravotníctva Medical Football Challenge 2018. Tak ako každoročne sa na ňom stretne stará známa partia, ktorá však tento rok medzi seba opäť privíta aj niekoľko nováčikov.

Minulý rok sa na turnaji skončila šesťročná nadvláda Transmedicu Slovakia, keď turnaj potvrdil svoju vyrovnanosť a dovtedy neporazený favorit z Banskej Bystrice skončil až na 4.mieste. Tento rok sa tak bude určite chcieť vrátiť na pozície, ktoré okupoval od roku 2010, no jeho konkurenti taktiež nepredajú kožu lacnu. Skvelú fazónu potvrdzuje posledné dva roky Medirex, keď zakaždým prehral až vo finále. Najskôr v roku 2016 so spomínaným Transmedicom a pred rokom s aktuálnym držiteľom trofeje Pfizerom. Pozor si však bude treba dať aj na iné tímy. Stada Pharma získala už dve tretie miesta a bez šance nie sú ani nováčikovia. Veď minulý rok skončil Dr.Max na skvelom piatom mieste a to pritom do turnaja nastupoval ako úplný nováčik. Uvidíme, či tento rok svoje minuloročné skvelé umiestnenie ešte vylepší.

Večer bude opäť tradične skvelá žúrka, na ktorú sa už teraz všetci tešíme. Minulý rok sme dali párty takmer až do rána a keďže väčšina účastníkov bude už tradične ubytovaná v hoteli, určite sa nemusíme báť, že by sme išli do postelí skôr je zvykom 🙂

7.apríla teda uvidíme, aké výsledky prinesie ôsmy ročník, no my už teraz vieme, že nálada bude určite skvelá, dobre sa zabavíme a všetci prežijeme top víkend!
Tešíme sa na vás!