Už o dva mesiace siedmy ročník MFC

Presne o dva mesiace a jeden deň, v prvú aprílovú sobotu, sa uskutoční už ôsmy ročník medzifiremného futsalového turnaja firiem z oblasti farmácie a zdravotníctva Medical Football Challenge 2017.

Na turnaji sa pravidelne stretáva skvelá partia známych firiem a priateľov, no tento rok bude predsa len niečím výnimočný. Po štyroch rokoch sa turnaj uskutoční absolútne samostatne a teda bez spoločnej afterparty s iným turnajom, takže určite bude ako vždy skvelá zábava o ktorú sa budú starať staré známe tváre, ale určite aj nováčikovia. Medzi stabilných účastníkov s vždy najvyššími ambíciami patrí šesťnásobný víťaz turnaja Transmedic Slovakia, ktorý síce v úvodných ročníkoch jasne dominoval, no v posledných dvoch už o víťazstvách častokrát rozhodovali detaily a svoje tituly si musel doslova vydrieť. Skvelým súperom mu bol najmä minuloročný finalista Medirex Group ktorý na turnaj postavil tím zložený najmä z hráčov z Košíc a určite aj tento rok bude mať vysoké ambície.

Tými sa nikdy netajili ani spoločnosti ako Pfizer či Sanofi, ale taktiež mnohí ďalší. Premiéru si odbíjú zástupcovia lekární Apotheke Slovakia či poisťovní, ktoré bude reprezentovať Dôvera zdravotná poisťovňa. A hoci do začiatku turnaja zostáva ešte osem týždňov, my už teraz tušíme, že o napínavé súboje nebude núdza, no čo je ešte dôležitejšie, určite bude vládnuť skvelá atmosféra. Ak sa chcete ešte pridať medzi týchto skvelých ľudí a ich firmy, dajte nám vedieť a určite vás radi na akcii privítame.

Tešíme sa na vás 🙂