Už o mesiac na 13.ročník ALFC

Už neuveriteľný trinástykrát sa stretnú partie známych, ale aj nových, firiem pôsobiacich v oblasti automotive a logistiky na tradičnom Automotive & Logistics Football Challenge 2023.

Spoločenské podujatie, ktoré pôvodne začalo ako futsalový turnaj a prerástlo na celovíkendovú športovo-spoločenskú udalosť, je už tradičným jesenným stretnutím pre zamestnancov firiem z oblasti automobilového sektora a logistiky. Firmy a ich zamestnanci z celého Slovenska, ale aj zahraničia, sa stretnú 21.10.2023 v Bratislave, kde si najskôr v najmodernejšej športovej hale zmerajú sily vo futsalovom turnaji, aby potom v Hoteli Bratislava prežili skvelý večer pri dobrých drinkoch a hudbe.

Na turnaji nebudú pochopiteľne chýbať obhajcovia minuloročného titulu Continental Púchov, ich veľkým vyzývateľom budú zamestnanci poľského MAN Trucks Niepolomice, no určite sa do finále budú chcieť pozrieť aj tradične silné tímy ako Volskwagen Slovakia či Slovak Parcel Service. Turnaj privíta tímy od Záhoria až po logistický park v Kechneci pri Košiciach, takže naozaj pôjde o celoslovenské stretnutie. Počas neho je pre všetkých pripravený kompletný servis v podobe jedla, pitia, ale aj takých detailov ako zdravotná služba, náš vlastný fotograf a samozrejme do detailov premyslený celý deň vrátane večernej párty. Z nej si všetci odnesú milé spomienky a svojou účasťou navyše podporia n.o. Deťom s rakovinou, pôsobiacu na Klinike detskej hematológie a onkológie na bratislavských Kramároch.

Náš tím sa už teraz teší na všetkých účastníkov a veríme, že pomyselnú organizátorskú latku vďaka našim partnerom opäť posunieme vyššie, všetci účastníci sa výborne zabavia a Automotive & Logistics Football Challenge bude pre nich tradičnou jesennou akciou, ako to je už od roku 2009.

Takto ste sa na turnaji bavili na jeseň 2022 a my veríme, že minimálne rovnako to bude aj tentoraz: