Už o šesť týždňov na 12.ročník ICTFC

ICTFC 2019 Hotel-63

Firemný turnaj IT a telco spoločností Information & Communication Technology Football Challenge napíše o šesť týždňov už svoju dvanástu kapitolu. Od roku 2009, kedy sa uskutočnil premiérový ročník je najväčšou športovou platformou pre firmy z oblasti IT a telekomunikácií a my sa spolu s tradičnými účastníkmi už nevieme dočkať ďalšieho stretnutia, ktoré bude 14.marca 2020.

Minuloročný titul sa chystá obhajovať spoločnosť Dell, ktorá vlani vyhrala turnaj druhýkrát v jeho histórii. Rovnako dva tituly má na konte DITEC, no im a aj ďalším kraľuje s tromi víťazstvami z rokov 2011, 2015 a 2017 T-Systems Slovakia. Na turnaji je však možné čokoľvek, veď hrajú amatéri a zamestnanci firiem a úroveň je vždy vyrovnaná. To dokazuje napríklad Asseco Central Europe, ktoré ako pravidelný účastník obsadilo za predchádzajúcich jedenásť rokov dve štvrté miesta, no v roku 2018 turnaj senzačne vyhralo.

Na turnaji tak ako každoročne čakáme zastúpenie firiem z celého Slovenska. Už dnes sú prihlásené viaceré firmy zo Žiliny, Košíc, Bratislavy a aj iných miest v ktorých pôsobia. Skúsení účastníci vedia, že nielen turnaj a výsledky na ihrisku robia deň a tak je dobré nechať si zopár síl aj na večernú afterparty. Tá sa uskutoční hneď po turnaji, v sobotu 14.3.2020 od 20:00 v hoteli Holiday Inn. Každá zúčastnená firma dostane na ňu 20 vstupov a okrem cien pre všetkých a skvelého bufetu all-inclusive baru na vás čaká aj celonočná žúrka po ktorej nohy bolia častokrát viac ako po zápasoch.

12.ročník je teda už o šesť týždňov realitou, my momentálne obsadzujeme posledné voľné miesta, tak neváhajte a pridajte sa k tejto skvelej partii dvoch desiatok prestížnych ICT firiem, zahrajte si proti nim a strávte s nimi skvelý športovo-spoločenský deň.

Webstránka turnaja.
http://situmsports.sk/ictfc/

Prihláška v PDF:


Prezentácia turnaja v PDF:


Galéria z roku 2019: