Už po štvrtýkrát na Business Football Challenge

bfc19_tempo kondelaFiremný futsalový turnaj Business Football Challenge bude 26.10.2019 už štvrtýkrát hostiť firemné kolektívy z celého Slovenska. Je jedno v akej oblasti firma pôsobí, jedinou podmienkou je aby ju reprezentovali jej zamestnanci a môže hrať.

V minulosti sa nám takto podarilo dať dokopy zostavu skvelých firiem, ktoré sme predtým nevedeli zaradiť do žiadneho z témetických firemných turnajov a navyše sa k nim častokrát pridali aj tí, ktorí už na turnaji hrali, ale chceli si zahrať ešte raz a spoznať aj nových súperov. Premiérovým víťazom sa stali zamestnanci hotela HolidayInn Bratislava, ktorí triumfovali v roku 2017 a vo svojej domovskej kongresovej sále si prebrali na večernej afterparty poháre určené pre víťazov. O rok neskôr jeden z nich – ten putovný – odovzdali do rúk hráčov Sitno Holding a keďže od roku 2019 organizujeme tento turnaj dvakrát, na jar 2019 sme spoznali tretieho víťaza, ktorým sa stali zamestnanci nábytkárskej spoločnosti Tempo Kondela. Uvidíme teda či niektorí z predchádzajúcich víťazov získa prvenstvo opäť, alebo im ho vyfúknu tradiční účastníci, či nováčikovia. Veď pred rokom sme na turnaji privítali napríklad reprezentantov spoločnosti BILLA a aj ich konkurentov z Lidlu, hráčov reprezentujúcich Železnice Slovenskej republiky, skvelý tím z Amazonu, hráčov v žiarovo žltých dresoch DHL Express Slovakia a mnohýc ďalších.

Opäť sa tak tešíme sa jednu skvelú akciu, mnoho gólov a pekných spomienok. Kto bude víťazom síce nevieme, ale určite si akciu všetci užijú a budú na ňu ešte dlho spomínať. Ak aj vy chodíte sem tam do telocvične, prídite si vyskúšať amatérsky firemný futsalový turnaj, posilniť svoj kolektív a spoznať mnoho nových ľudí z obchodu aj zo športu.

Tešíme sa na vás na Business Football Challenge 2019 už 26.10.2019!

Pozrite si prezentáciu turnaja a staňte sa jeho súčasťou: