Už v polovici marca nás čaká 14.ročník

14.ročník tradičného stretnutia zamestnancov IT a telekomunikačných spoločností na Information & Communication Technology Football Challenge sa blíži. Na tejto obľúbenej akcii sa stretneme už 16.marca 2024 a opäť sľubuje tradične dobrú zábavu, networking a deň plný športu, smiechu, tanca a dobrej nálady.

Už dnes vieme, že tím Uniqa GSC Slovakia je pripravený na obhajobu titulu. Ich minuloročný finálový súper TITANS Freelancers sa bude chcieť posunúť o jeden stupienok vyššie a určite nechcú zaostávať ani ostatné tradičné, ale aj nové tímy z celého Slovenska. Veľké ambície bude mať tradične IBM Slovensko, zaspomínať na titul z roku 2022 si určite bude chcieť ASBIS SK, semifinálový prah z posledných dvoch ročníkov sa bude snažiť prekročiť Syntax Systems z Košíc a po ročnej prestávke hlási návrat Deutsche Telekom či ďalšie tímy.

Na konci dňa však nejde o umiestnenie, ale o relax, zašportovanie si, stretnutie starých tvárí a nových kamarátov a možnosť zažiť teambuilding a pri hudbe a poháriku na afterparty odreagovať. Presne tým je turnaj už roky známy: nesnažíme sa o majstrovské výkony (aj keď vyhrať chcú určte viacerí) ale chceme sa spoločne zabaviť, nehľadieť na umiestnenie a zažiť pekný víkend. Čaká nás teda futsalový turnaj v novej dvojhale Domu športu a následne večerná afteparty v 4* hoteli Bratislava.

Bude to tak ako každý rok výborné a keďže my sa snažíme organizačne posúvať latku vyššie a vyššie, tak veríme, že ešte lepšie. Už teraz sa na všetkých tešíme 16.marca 2024.