V roku 2022 ideme na to!

sportova hala Junacka 2Na dobré sa vraj čaká a my sme veľmi vďační našim klientom, že počkali. O to väčší je náš záväzok spraviť turnaje v roku 2022 tak, aby sme si ich po rokoch odmlky pre pandémiu koronavírusu užili ešte viac a lepšie ako za “starých čias”.

Preto sme pripravili tri jarné futsalové turnaje, ktoré sa uskutočnia v novom šate – v najnovšej, iba v roku 2021 otvorenej, viacúčelovej športovej hale v Bratislave na Junáckej ulici. A následnou afterparty v krásnom priestrannom 4* hoteli Saffron v centre Bratislavy. A to samozrejme nie je všetko, viacero prekvapení sme pre našich klientov pripravili aj priamo na akcii.

Napriek všeobecne rastúcim cenám sme sa rozhodli, že turnaje spravíme za rovnakých podmienok a bez akýchkoľvek príplatkov voči štartovným z rokov 2019 a 2020. Samozrejme bez zníženia kvality a servisu. Pochopiteľné je dodržiavanie všetkých aktuálne platných hygienických a legislatívnych nariadení.

Pridajte sa k nám a už prihláseným účastníkom a oslávte s nami návrat do “normálu”. Vyberte si turnaj, napíšte nám a my spravíme takú športovú akciu a ešte lepšiu večernú párty, že bude hodná všetkých dvoch vynechaných ročníkov 🙂

7.5.2022 – Information & Communication Technology Football Challenge (pre firmy z oblasti IT a telekomunikácií)

14.5.2022 – Building Industry Football Challenge (pre firmy z oblasti stavebníctva, stavebných hmôt a techniky, developmentu, real estate…)

21.5.2022 – Business Football Challenge (pre akékoľvek firemné kolektívy)