Vyžrebovali sme 10.ročník BIFC

zrebovanieUž o päť dní sa stretneme pri jubilejnom 10.ročníku Building Industry Football Challenge a nedočkaví kapitáni zúčastnených mužstiev spoznali žreb. Síce sa ešte neodohrali prvé zápasy, ale podľa žrebu je jasné, že nás čakajú mnohé zaujímavé a prestížne zápasy. Okrem tradičných účastníkov privítame aj mnoho nových tvárí, takže ťažko predpovedať, komu sa bude dariť na ihrisku najviac. Titul obhajuje skvelý Inpek Holding, ktorý pred rokom využil fakt, že bol nováčikom a pre väčšinu tímov bola jeho kvalita neznámou. Tú však potvrdil a tento rok sa určite bude snažiť obhájiť svoj titul.

Už v základnej skupine však bude Inpek Holding čeliť trojnásobnému štvrťfinalistovi spoločnosti TEBAU, zaujimavý súboj určite ponúkne duel v skupine C, medzi tretím násadeným Váhostavom-SK a Skanskou. Čiernych koňov môže byť viac, no po dvojročnej prestávke sa vracia víťaz z roku 2015 Baumit, ktorý tak pri žrebe nebol nasadený a určite sa bude snažiť vydobyť späť svoje pozície. Veď okrem zlata zpred troch rokov má vo svojej zbierke aj bronz z roku 2014.

Až samotné zápasy teda ukážu, kto bude mať aj kvalitu aj šťastie. Čo sa nám však v predchádzajúcich deviatich ročníkoch potvrdilo je fakt, že vždy sa bojuje fér, veľa tímov si príde akciu hlavne užiť a zabaviť sa a hoci vyhrať chce každý, dobré vzťahy a skvelá atmosféra sú to, čo sa nedá kúpiť a čo vytvoria práve účastníci turnaja.

Už teraz makáme na prípravách a detailoch a tešíme sa na stretnutie v sobotu ráno pri voňavej káve pred prvým výkopom!