Vyžrebovali sme 9.ročník ALFC

zrebovanieDo 9.ročníka Automotive & Logistics Football Challenge 2017 zostáva už len niekoľko dní a jeho účastníci tak môžu doladiť formu na turnaj, či večernú afterparty. Turnaj sme vyžrebovali, takže hráči môžu študovať svojich súperov a pripravovať taktiku.

V skupine A sa predstaví tím Volkswagen Miesiči. Ide o nový tím, ktorý na turnaji ešte nehral a kvalifikoval sa naň ako víťaz internej Volkswagen ligy, keď v jej poslednom kole zdolal dvojnásobného víťaza ALFC Vokswagen FC Messe. Jeho hráči tak svoj titul neobhája, ale uvidíme, či ich kolegovia zo závodu zastúpia. Zaujímavé súboje sa očakávajú  aj v ďalších skupinách, veď žreb do nich prisúdil viacero atraktívnych derby v ktorých sa proti sebe predstavia buď priami konkurenti, či významní klienti. Môžeme sa tak tešiť na niekoľko logistických derbyzápasov.

Pred turnajom je ťažko odhadnúť kto bude patriť k favoritom, veď každý ročník je iný a minulosť to už niekoľkokrát potvrdila. Historicky najlepšie umiestnenie, 8.miesto z minulého roka, sa bude určite snažiť obhájiť Grupo Antolin Bratislava, do bojov o medaily bude chcieť prehovoriť Hella Slovakia Front Lighting, ktorá vždy patrí medzi favoritov a svoje pozície budú určite chcieť zlepšiť aj minuloroční medailisti na čele s Titransom či ArcelorMittal Gonvarri.

Určite nás tak čaká zaujímavý deň plný napínavých súbojov, ktorý potom spoločne zavŕšime na večernej afterparty v hoteli Holiday Inn. Už teraz vieme, že žúrka bude stáť určite za to a na všetkých sa tešíme!