Vyžrebovali sme jubilejný 10.ročník FFC

zrebovanieV sobotu 14.10.2017 sa uskutoční jubilejný 10.ročník Financial Football Challenge 2017 a my už poznáme zloženie skupín. Už v nich sa uskutoční niekoľko zaujímavých zápasov s nádychom prestíže, takže uvidíme ako sa s mužstvá so svojimi súpermi vysporiadajú a ako sa ich výkony odzrkadlia v konečnom poradí.

Obhajca titulu Winners Group to určite nebude mať v základnej časti turnaja jednoduché a dosť bude záležať aj od toho, v akej zostave sa predstaví, keďže už pred turnajom avizoval oslabenie. Potrápiť ho určite bude chcieť stálica turnaja Generali Poisťovňa či EY. Zaujímavé zápasy nás však čakajú v “skupine konzultantov a auditorov”, veď nie každý rok sa stane, že by sa hneď v základnej časti turnaja stretli hneď tri firmy z rovnakej oblasti biznisu. Tentoraz to čaká pwc, KPMG Slovensko aj BMB Leitner.

Po minuloročnej premiére sa na turnaji opäť predstavia aj dievčatá a čaká nás teda ženský turnaj s kvalitným a šarmantným obsadením.

Nech už sa však zápasy skončia akokoľvek, už teraz vieme, že táto partia hráčov a fanúšikov dobrej zábavy bude hrať fér, určite si zaspomína na neuveriteľných desať rokov súbojov na ihrisku a spriateľovania sa na večernej party. A že určite bude na čo spomínať. Pozvanie na afterparty totiž prijali aj niektoré hviezdy, ktoré majú na konte viacero účastí na turnaji, no už turnaj nehrávajú, prípadne pôsobia v iných firmách, no stále majú medzi účastníkmi mnoho známych.

A keďže ide o jubilejný ročník, my sme si pre všetkých pripravili zopár prekvapení – budete spomínať na predchádzajúce ročníky, ale aj si odnesiete niekoľko pamätných momentov z toho aktuálneho ročníka. Už teraz sa na všetkých veľmi tešíme a dúfame, že odpálite minimálne takú žúrku ako bola pred rokom. A tí čo si ju pamätajú určite uznajú, že stála za to 🙂