Z každého gólu budete mať dvojnásobnú radosť

logo dsr

Každý rok sa snažíme podporovať dobré veci a teší nás, keď sa k nám môže pridať čo najviac ľudí. A aby sme vám dali tento rok na turnaji o motiváciu na viac, rozhodli sme sa, že okrem našej tradičnej každoročnej podpory bude mať každý gól strelený na turnaji hodnotu 1 euro, ktorým prispejeme n.o. Deťom s rakovinou. A ak by na turnaji náhodou padlo menej ako sto gólov, tak túto sumu zdvojnásobíme.

Veríme, že okrem dobrého pocitu, že ste gólmi pomohli aj svojmu mužstvu, tak budete mať dvojnásobnú radosť. Samozrejmosťou je, že na každej afterparty ešte spravíme aj dobrovoľnú zbierku a následne všetky vyzbierané peniaze poukážeme Deťom s rakovinou n.o.

Deťom s rakovinou n.o. vznikla v roku 2015 a pôsobí na Klinike detskej hematológie a onkológie na Kramároch pod záštitou prednostky kliniky Alexandry Kolenovej. Tím a správnu radu tvoria rodičia detí, vyliečení pacienti a ďalší podporovatelia. Od roku 2016 je členom Childhood Cancer International, vo februári 2017 otvorila Dennú kliniku a 15. februára 2018  na medzinárodný deň venovaný deťom s rakovinou slávnostne odovzdala deťom zmodernizovanú detskú herňu a tento rok chce začať ďalšiu rozsiahlu modernizáciu lôžkovej časti tzv. oddelenia malých detí.