Z turnaja priamo na Ligu majstrov do Mníchova

allianz arenaFiremný turnaj finančníkov Financial Football Challenge 2019 je už pravidelne dňom, kedy sa schádza skvelá partia známych tvárí a kamarátov z biznisu. Určite sa bude na ihrisku bojovať o body a víťazstva, ale celkom určite to nebude to hlavné. Veď už od roku 2008 potvrdzujete, že výsledky nie sú to najdôležitejšie a večer sa bavia všetci bez ohľadu na to, ako sa im darilo na ihrisku.

Spolu s našim partnerom, najväčšou športovou cestovnou kanceláriou CK FutbalTour.sk sme si však počas turnaja pripravili pre vás darček a tipovaciu súťaž. Stačí získať najviac bodov v súťaži, v ktorej budete tipovať umiestnenie na prvých štyroch miestach na turnaji. Za správne uhádnutie prvého miesta získate štyri body, za druhé miesto tri body, za tretie dva body a za štvrté miesto jeden bod. Tipovacie lístky dostanete priamo na turnaji v hale.

Spolu tak môžete získať 10 bodov a ten kto ich získa zo všetkých účastníkov turnaja najviac, získa zájazd pre dve osoby do Mníchova na futbalovú Ligu majstrov medzi Bayernom Mníchov a Olympiakosom Pireus.

Dúfame, že vám súťaž spríjemní deň, budete môcť vďaka nej fandiť aj ostatným tímom a večer za účasti zástupcov CK FutbalTour.sk odovzdáme víťazovi výherný poukaz.

Ak by ste radi cestovali za športom kamkoľvek na svete, dajte nám vedieť a my vám spolu s CK FutbalTour.sk pripravíme zážitok, na ktorý budete ešte dlho v dobrom spomínať.

Tešíme sa na vás už v sobotu na turnaji!