Ale, čo ak…

covid19Nedá sa pripraviť na všetko, ale ku všetkému sa dá chlapsky a čelom postaviť. My v Situm Sports veríme, že každá situácia sa dá riešiť proklientsky a so vztýčenou hlavou. Už viac ako dvanásť rokov pripravujeme najpopulárnejšie medzifiremné turnaje, teambuildingy, vianočné večierky, školenia, konferencie, dni detí a mnohé ďalšie akcie, na ktorých sa niekedy udejú situácie, ktoré si vyžadujú flexibilné a promptné riešenia. A aj to je jeden z dôvodov, prečo klienti radi pracujú s nami. Nech sa stane čokoľvek, môžete sa spoľahnúť na silného a čestného partnera.

Už na jeseň 2020 nás čaká päť firemných turnajov. Premiérovo od roku 2008 pod holým nebom. Pre nás to však úplná premiéra nebude, veď na umelom či živom trávniku, sme už toho zorganizovali pre jednotlivých klientov mnoho. Od malého turnaja pre zamestnancov jednej pobočky, až po veľký štvordňový medzinárodný turnaj pre 28 tímov a 340 zamestnancov z piatich kontinentov! A aj na nasledujúcich päť turnajov, sa pripravujeme veľmi zodpovedne:

– denne sledujeme nariadenia Úradu verejného zdravotníctva SR a ďalších štátnych inštitúcií a nikdy by sme neorganizovali niečo, čo by bolo v rozpore s týmito inštrukciami. Bodka.
– nad rámec všetkých povinností zabezpečujeme aj vlastné opatrenia, lebo každá akcia je špecifická a to, že niečo nie je explicitne spomenuté v nariadeniach neznamená, že my nemôžeme urobiť niečo navyše pre dobrú vec.
– hráme turnaj pod holým nebom. V prípade, že by hrozila výrazne nepriaznivá predpoveď počasia, dva dni pred turnajom vieme akciu presunúť na dve vnútorné halové ihriská. Účastníkov to nestojí nič navyše, pretože v halovej obuvi môžu hrať vonku aj vnútri. A na vonkajšom ihrisku nie sú kopačky aj tak povolené (maximálne turfy). O dobrý športový zážitok z akcie tak vinou zlého počasia určite neprídete.

Ak by sa nadchádzajúci event javil ako rizikový, alebo by sme sami neboli schopní zabezpečiť štandard turnaja, na ktorý sú účastníci zvyknutí (napríklad počet tímov, lebo sami uznáte, že robiť turnaj napríklad so šiestimi družstvami by asi nemalo zmysel), tak samozrejme nájdeme nový termín, ktorý bude vyhovovať podľa možnosti všetkým. A na to vám dávame naše slovo, meno a podávame ruku. Lebo dobré meno je v podnikaní to najcennejšie, čo máme.

Tím Situm Sports