Firemné futbalové turnaje na jeseň 2020

CAS Mlada Garda - ihrisko2Už na jeseň 2020 – ak to súčasná epidemiologická situácia dovolí – sa uskutočnia tie najobľúbenejšie firemné turnaje s najdlhšou históriu. A premiérovo nebudú futsalové, ale… futbalové!

V prvom rade musíme zdôrazniť, že ako zodpovedná eventová agentúra dodržujeme všetky nariadenia a odporúčania Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a ďalších inštitúcií. Vyhlasujeme, že nad rámec našich povinností zabezpečíme hygienické štandardy a spravíme všetko pre plynulý priebeh akcií. V súvislosti s tým sme sa rozhodli, že akcie presunieme premiérovo pod šíre nebo. V našej histórii sme zorganizovali už viacero firemných turnajov na futbalovom ihrisku pre konkrétnych klientov, no tieto obľúbené medzifiremné turnaje čaká po dvanástich rokoch premiéra na čerstvom vzduchu.

Príjemné jesenné slniečko, oddychová hudba, vôňa grilovaného mäska, debaty o práve prebiehajúcich zápasoch pri dobrom drinku a oddych, ale zároveň aj šport s kolegami a kamarátmi z iných firiem? My si to vieme nielen predstaviť, my to už doslova cítime a vidíme. Možno sa však pýtate: “Dvanásť rokov sme boli zvyknutí na komfort teplučkej haly, čo ak….?” Myslíme na všetko! Ak bude hlásená výrazne nepriaznivá predpoveď počasia, určite nenecháme zamestnancov firiem zmoknúť a prechladnúť. Najneskôr dva dni pred turnajom vieme turnaj presunúť do haly, v ktorej by boli pripravené dve ihriská. Pre účastníkov to nebude žiadna komplikácia, pretože na umelej tráve sa aj tak nemôže hrať v kopačkách (maximálne v turfoch), takže stále vám stačí mať pripravenú iba halovú obuv a zahráte si na oboch povrchoch. Prioritou je však stretnúť sa pod holým nebom a vychutnať si všetko to, čo sme spomenuli vyššie.

Už krátko po letných prázdninách nás teda privíta Centrum akademického športu STU v Bratislave. Samozrejmosťou je už legendárna večerná akcia a mega žúrka počas afterparty, ktorá sa uskutoční tradične v kongresovej sále 4* hotela Holiday Inn s kapacitou viac ako 350 hostí!

Teší sa na vás celý náš organizačný tím, o vaše pohodlie sa postarajú naši pomocníci, zdravotná služba, fotograf a mnoho ďalších dôležitých ľudí, ktorí k dokonalému zážitku patria. Energiu vám dodajú streetfoodoví machri z Dr. Burger & Hladný pes, ktorí budú celý deň priamo pred vašimi očami grilovať a kúzliť skvelé jedlá a nápoje, počas dňa vám zahrá do pohody hudba a večer pre všetkých, ktorí ešte budú mať energiu, na večernej afterparty pritvrdíme a vytancujeme z vás posledné zvyšky síl. Bude to skvelá oslava návratu späť do “normálu” a stretnutie s kolegami, ktorých ste možno niekoľko mesiac nevideli.

Aké firemné turnaje nás teda na jeseň 2020 čakajú?

19.9.2020 – Information & Communication Technology Football Challenge
26.9.2020 – Building Industry Football Challenge
3.10.2020 – Automotive & Logistics Football Challange
3.10.2020 – Financial Football Challenge
10.10.2020 – Business Football Challenge