Vyžrebovali sme 11.ročník ICTFC

zrebovanieFiremný futsalový turnaj IT a telco firiem Information & Communication Technology Football Challenge napíše v tretiu marcovú sobotu už svoj jedenásty diel. Turnaj je vyžrebovaný a čaká nás určite množstvo napínavých súbojov, ale hlavne po roku stretnutia starých známych, pre ktorých je táto akcia tradičným spestrením jari a idú sa na ňu hlavne zabaviť. Samozrejme, že vyhrať bude chcieť každý, ale vzhľadom na históriu, množstvo spomienok a zážitkov, určite bude o čom hovoriť aj mimo ihriska.

Všetko sa však začne na palubovke, kde sa stretneme už v sobotu ráno. Pre tých, ktorí nie sú z Bratislavy sme pripravili aj krátky návod kde najdete najbližšiu volebnú miestnosť, ale potom sa už budeme venovať najmä futsalu a najväčšiemu medzifiremnému ICT turnaju. Forma mužstiev a ich zloženie je vždy veľkou neznámou, veď aj víťazi sa zvyknú meniť. Obrovská úloha stojí pred minuloročným víťazom Asseco Central Europe, ktorý na 10.ročníku premiérovo zvíťazil a prvýkrát tak zažije turnaj v pozícii obhajcu. Ako bronzový medailista z minuloročného turnaja Best of the Best sa však určite nemusí o svoju formu báť, no vypnúť k top výkonom sa proti nemu bude chcieť každý. Ako napríklad strieborný z roku 2017 SWAN, ktorý minulý rok na turnaji nehral, tým pádom bol pred žrebom nenasadený a s Assecom CE sa stretne už v základnej skupine. Rovnako nenasadený bol aj víťaz z roku 2017 T-Systems Slovakia, ktorý minulý rok vypadol na svoje pomery priskoro. Hráčov v magentovej farbe priradil žreb do skupiny v ktorej je bronzový z minulého roku a celkovo trojnásobný víťaz DITEC. Ďalší z tímov reprezentujúcich magentovú farbu, Slovak Telekom sa predstaví v skupine D.

Uvidíme teda, ako sa so zápasmi vysporiadajú hráči zúčastnených tímov a či im sily zostanú aj na večernú afterparty. My si však myslíme že áno, pretože ICT turnaj býva vždy stretnutím skvelej partie kamarátov a známych a už niekoľkokrát sa stalo, že sme sa lúčili až v nedeľu ráno. My sa už na všetkých tešíme! Dúfame, že aj vy 🙂