10.ročník BIFC sľubuje skvelú akciu

bifc17 inpek holdingHoci do jubilejného 10.ročníka firemného futsalového turnaja spoločností z oblastí stavebníctva a developmentu zostáva ešte osem týždňov, my už teraz vieme že Building Industry Football Challenge 2018 bude skvelý.

Okrem tradičných tímov sa na ňom totiž predstaví hneď niekoľko nováčikov. Veľmi silné zastúpenie budú mať firmy z oblasti developmentu a architekti. A známe mená sa predstavia aj z radov stavebných firiem. Minuloročný obhajca Inpek Holding sa tak bude musieť popasovať s o niečo väčšou konkurenciou. A hoci určite chcú vyhrať všetci, zhodneme sa, že pôjde najmä o skvelú náladu a výborný spoločne prežitý deň.

Na turnaji sme si pre vás pripravili niekoľko noviniek, ktoré vám pomôžu podať ešte lepšie výkony. A na večernú afterparty máme pripravený program, ktorý žne úspech všade kde sa predstaví, takže nie je dôvod pochybovať o tom, že nebude mať skvelý ohlas aj na tejto skvelej akcii. Zaujímavosťou je, že ani jeden z tímov sa nezúčastnil všetkých desiatich ročníkov turnaja. Deväť- a osemnásobných účastníkov však bude v marci na turnaji hneď niekoľko. Dopredu je síce ťažké odhadovať, kto by mohol bojovať o medaily, ale to nebude až také podstatné. Určite sa na večernej akcii všetci zídeme v dobrej nálade, pospomíname na predchádzajúce ročníky a urobíme skvelú žúrku, na ktorú budete dlho spomínať. A ak náhodou niekto zabudne čo sa dialo na párty – lebo to sa vďaka našim pekným barmankám stáva niekedy tiež – tak sme si pre vás pripravili malé prekvapenie, vďaka ktorému zostanú spomienky ešte dlho živé.

Už teraz sa teda na všetkých tešíme pri jubilejnom 10.ročníku!