Novinky

Aktuálny ročník

12.ročník Building Industry Football Challenge je pre rok 2021 momentálne v štádiu príprav. Sme si plne vedomý aktuálnej epidemiologickej situácie a podnikáme všetky kroky, aby sme turnaj uskutočnili v takom rozsahu, na ktorý ste zvyknutí a na ktorý sa každý rok tešíte. Určite nebudeme robiť turnaj za každú cenu a v prvom legislatívne možnom termíne – radšej si počkáme na ten správny okamih a akciu si potom užijeme naplno. Všetci pravidelní účastníci a klienti sú o aktuálnej situácii informovaní, aj za ich pomoci hľadáme riešenie, ktoré by vyhovovalo všetkým. Presný termín aj formát oznámime akonáhle to situácia dovolí.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii a už teraz sa tešíme, ako sa opäť stretneme pri športe a večernej párty!

Registrácia

Registrácia na turnaj je momentálne pozastavená. V súčasnosti pripravujeme termín aj formát turnaja tak, aby našim klientom vyhovoval a rešpektoval nielen legislatívne nariadenia, ale aj korporátne odporúčania našich klientov. Akonáhle bude známy nový termín turnaja, bude spustená aj registrácia.

V prípade, že by ste si chceli miesto poistiť vopred, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte sa pýtať na registracia@situmsports.sk.

Futbalový turnaj

Formát a systém futbalového resp. futsalového turnaja bude známy po oznámení nového dátumu konania akcie. Rešpektujeme však želania našich klientov a ich korporátne odporúčania, takže môžeme už teraz sľúbiť, že organizačná kvalita bude taká, na akú ste od roku 2008 zvyknutí, ale zároveň upravená tak, aby reflektovala na súčasnú situáciu a zároveň spĺňala všetky štandardy.

Pravidlá

Presné znenie pravidiel oznámime spolu s termínom a miestom konania ďalšieho ročníka. Pravidlá nadväzujú na dvanásťročnú tradíciu organizovania firemných futsalových turnajov a sú premyslené tak, aby si zahrali najmä amatéri reprezentujúci svoje firmy.

Ak máte nápad, ako pravidlá pozmeniť či vylepšiť, napíšte nám na info@situmsports.sk a my sa s vami radi pozorprávame o vašich nápadoch, prípadne zodpovieme na všetky vaše otázky.

Afterparty

Po skončení turnaja nasleduje tradične veľmi obľúbená afterparty, ktorá je skvelým vyvrcholením celého dňa a okrem hráčov sú na ňu pozvaní aj ich rodinní príslušníci či kolegovia. Začíname o 20.00 v krásnych hotelových priestoroch a výťažok z nej poukážeme v prospech neziskovej organizácie Deťom s rakovinou založenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou LF UK na Kramároch.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme a diskotéky pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

Nie zriedka sa stáva, že párty konči pri východe slnka po piatej ráno… Pozrite si vo videu ako taký turnaj aj afterparty vyzerajú…

Takto bude vaša afterparty vyzerať…

…a v tomto hoteli sa to celé bude konať:

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Building Industry Fotball Challenge 2019

 

Building Industry Football Challenge 2018

 

Building Industry Football Challenge 2017

 

Building Industry Football Challenge 2016

 

Building Industry Football Challenge 2015

 

Building Industry Football Challenge 2014

 

Building Industry Football Challenge 2013

 

Building Industry Football Challenge 2012

 

Building Industry Football Challenge 2011

 

Building Industry Football Challenge 2010

 

Building Industry Football Challenge 2009

História

Na Building Industry Football Challenge sa už tradične stretávajú najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebníctva, realít a developerstva. Medzi pravidelných účastníkov patria napríklad reprezentanti Doprastavu, Váhostav-SK, Inžinierske stavby Košice či mnohí ďalší. Budeme radi, keď sa zaradíte k nim a tejto výbornej partii priateľov poznajúcej sa z tohto firemného futsalového turnaja a vaše meno sa objaví v rebríčku víťazov:

Building Industry Football Challenge 2019
1.miesto: Skanska SK
2.miesto: Metrostav org.zložka Bratislava
3.miesto: TEBAU
4.miesto: Amberg Engineering Bratislava

Building Industry Football Challenge 2018
1.miesto: CORWIN
2.miesto: Metrostav Slovakia
3.miesto: Váhostav-SK
4.miesto: TEBAU

Building Industry Football Challenge 2017
1.miesto: INPEK HOLDING
2.miesto: Adotel-Hex
3.miesto: Váhostav-SK
4.miesto: Metrostav Slovakia

Building Industry Football Challenge 2016
1.miesto: Váhostav – SK
2.miesto: Skanska SK
3.miesto: Metrostav Slovakia
4.miesto: Vodohospodárske stavby – ekologický podnik

Building Industry Football Challenge 2015
1.miesto: Baumit
2.miesto: Váhostav – SK
3.miesto: Holcim
4.miesto: Skanska SK

Building Industry Football Challenge 2014
1.miesto: ZAPA beton SK
2.miesto: Amberg Engineering
3.miesto: Baumit
4.miesto: Molda stavebná firma

Building Industry Football Challenge 2013
1.miesto: ZAPA beton SK
2.miesto: Rockwool Slovensko
3.miesto: Amberg Engineering
4.miesto: Molda stavebná firma

Building Industry Football Challenge 2012
1.miesto: Dynamik Holding
2.miesto: Bögl & Krýsl
3.miesto: ZAPA beton SK
4.miesto: Východoslovenské stavebné hmoty

Building Industry Football Challenge 2011
1.miesto: Dynamik Holding
2.miesto: ZAPA beton SK
3.miesto: Amberg Engineering
4.miesto: ThyssenKrupp Ferostav

Building Industry Football Challenge 2010
1.miesto: ZAPA beton SK
2.miesto: Dynamik Holding
3.miesto: Hastav Žilina
4.miesto: Inžinierske stavby Košice

Building Industry Football Challenge 2009
1.miesto: Dynamik Holding
2.miesto: ViOn Zlaté Moravce
3.miesto: Inžinierske stavby Košice
MAPEI

Napísali o nás

“V mene kolegov a spoluhráčov z nášho tímu sa chcem poďakovať za výbornú organizáciu turnaja, skvelú afterparty a príjemné spomienky. Tešíme sa opäť o rok!”
M.F., Baumit

“Chcem Vám za našu spoločnosť poďakovať za možnosť zúčastniť sa turnaja a spríjemniť si tak sobotu športom a firemným teambuildingom. Zhodli sme sa na tom, že turnaj bol veľmi dobre zorganizovaný a aj večerná afterpárty mala skvelú atmosféru. Verím, že o rok sa vidíme znova a hádam sa nám podarí minimálne obhájiť našu tohtoročnú pozíciu :)”
P.O., Skanska SK

Náš tím si to veľmi užil, samozrejme o to viac, že vyhral. Prajem vám veľa úspechov v organizovaní ďalších vydarených futbalových turnajov.”
N.Š., CORWIN

 

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť SITUM s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje a sídlo spoločnosti:
SITUM s.r.o.
Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.