Kde sa bude hrať VAR Cup 2024?

V skratke – v tej najmodernejšej a najnovšej bratislavskej. Len v roku 2021 bola skolaudovaná nová športová hala na Junáckej ulici v areáli Pasienky a v tesnej blízkosti nákupného centra VIVO (bývalý Polus). Nejde o známu halu Pasienky, ktorá sa preslávila basketbalovými zápasmi Interu Bratislava či predvolebnými mítingami v 90-ich rokoch minulého storočia a ktorá je na križovatke Bajkalská-Trnavská. Táto hala je momentálne v rekonštrukcii.

Hala, v ktorej sa bude turnaj hrať, je úplne nová, disponuje dvomi rovnocennými futsalovými ihriskami predelenýmí plachtou a sieťou a taktiež hľadiskom na prvom poschodí z ktorého sa dá prejsť po celom obvode haly. Momentálne sa v nej hrávajú najvyššie súťaže v basketbale či florbale, privítala aj hádzanárov počas bratislavskej časti Majstrovstiev Európy v hádzanej 2022 a je obľúbeným miestom tréningov a kempov.

Je situovaná hneď vedľa Domu športu (t.j. nejde o športovú halu ktorá je súčasťou Domu športu) a hneď vedľa areálu futbalového štadiónu Pasienky, na ktorom hrávali Inter Bratislava a Slovan Bratislava. Parkovanie je možné na okolitých parkoviskách alebo v garáži nákupného centra Vivo.