Majtrovstvá Slovenska firiem vo futsale 2019 poznajú účastníkov

qualifyNeoficiálne majstrovstvá Slovenska firiem vo futsale firiem Best of the Best Football Challenge pre rok 2019 poznajú mená všetkých kvalifikovaných tímov. Tie vzišli zo siedmich firemných futsalových turnajov organizovaných v roku 2019 pre rôzne odvetvia a firmy.

IT a telekomunikačný sektor budú reprezentovat víťaz Dell a zdolaný finalista GlobalLogic. Stavebný a developerský sektor “vysiela” na turnaj dvojicu Skanska SK a Metrostav. Zdravotnícke spoločnosti bude reprezentovať Chirana T.Injecta zo Starej Turej. Automotive a logistický sektor vysiela len jednu firmu, ale zato s dvojnásobným zastúpením, keďže vo finále sa stretli dva tímy Volkswagenu Slovakia – Miesiči a FC Management. Finančníkov budú reprezentovať Universal maklérsky dom a KPMG Slovensko. Firmy z oblasti sieťových odvetví “nominovali” Slovnaft a eustream. A napokon z turnaja otvoreného pre akékoľvej firemné kolektívy Business Football Challenge, ktorý sa organizuje dvakrát ročne a je otvorený pre kohokoľvek, koho nemôžeme tématicky zaradiť do niektorého z odvetví, vzišli ako kvalifikanti nábytkárska spoločnost Tempo Kondela, výrobca nealko nápojov McCarter a najväčšia športová cestovná kancelárie CK FutbalTour.sk.

Keďže ide o pozývací turnaj a nie všetky tímy môžu mať v daný víkend voľno, budeme v najbližších dňoch potvrdzovať účasť všetkým timov, ktoré si vybojovali právo štartu. Veríme, že sa im podarí a zmerajú si tak sily s ďalšími úspešnými mužstvami z iných turnajov. Tešíme sa na napínavé súboje, veď minulý rok sa na ňom zrodil rekordný počet remíz, o postupoch častokrát rozhodovali penaltové rozstrely a tak o dramatické športové momenty nebude núdza.

Tešíme sa na napínavé novembrové finále Best of the Best Football Challenge 2019.