Turnaj finančníkov vyžrebovaný

zrebovanieFiremný turnaj finančníkov a jeho 12.ročník Financial Football Challenge 2019 je vyžrebovaný.

Žiaľ, turnaja sa nemôže zúčastniť obhajca titulu Prima banka Slovensko, ale putovný pohár je už v našej kancelárii a tak s určitosťou spoznáme nového víťaza. Alebo staronového. Lebo po niekoľkých rokoch absencie sú na tento ročník prihlásené v minulosti silné kolektívy, ktoré už turnaj vyhrali, konkrétne Allianz – Slovenská poisťovňaTatra banka. Uvidíme v akých zostavách prídu, ale keďže naposledy na turnaji chýbali, pri žrebe boli nenasadení a do skupín sme tak nasadzovali najlepšie kolektívy 11.ročníka.

Papierovým favoritom bude minuloročný zdolaný finalista Universal maklérsky dom, ktorý sa pred rokom zúčastnil na záverečnom finálovom turnaji Best of the Best Football Challenge 2018 a celý ho vyhral! Uvidíme teda ako si poradí s nástrahami tohto ročníka a či sa opäť pozrie aj na spomínaný turnaj Best of the Best. Už v základnej skupine ho bude čakať niekoľko ťažkých prekážok medzi ktorými zrejme nebude chýbať Slovenská sporiteľňa či ČSOB. Ako sa už v minulosti viackrát stalo, pri žrebe opäť zaúradoval osud a do jednej skupiny zaradil pwcEY, ktorí sa tak stretnú v takmer už tradičnom derby zápase. Na turnaj je prihlásených aj niekoľko nováčikov, takže uvidíme či budú mať toľko šťastia ako minulý rok Universal, ktorý práve z pozície nováčika dokázal dokráčať až do spomínaného finále.

Už tradične bude súčasťou turnaja aj ženský miniturnaj, takže o dobrú náladu na ihrisku a následne ani na večernej afterparty určite nebude núdza. Mnohí tradiční účastníci sa už niekoľko dní pred turnajom pýtajú na podrobnosti večernej party, na ktorú sa tešia možno viac ako na samotný turnaj, takže základy sú dobré a už len zostáva v sobotu potvrdiť to nielen na ihrisku, ale aj večer.

Tešíme sa na všetkých účastníkov a hostí na už neuveriteľnom 12.ročníku, ktorý bude v sobotu 19.10.2019! 🙂