FFC štartuje 11.ročníkom druhú dekádu!

ffc17 winners groupFinancial Football Challenge je najstarším firemným futsalovým turnajom a 10.novembra 2018 odštartuje svojim neuveriteľným 11.ročníkom už svoju druhú dekádu. Za ten čas stihol napísať históriu ako len máloktoré športovo-spoločenské podujatie pre zamestnancov z finančného sektora. Turnaja a večernej afterparty sa zúčastnili desiatky firiem – väčšina z nich každoročne, no našli sa aj takí, ktorí turnaj objavili až neskôr. Niektorí si dokonca až na 11.ročníku odbijú svoju premiéru.

Celé to vypuklo už v roku 2008, kedy premiérový ročník vyhral Across Wealth Management a následne sa tímy na stupienkoch víťazov pravidelne striedali. Aj to dokazuje, že turnaj je maximálne vyrovnaný, šancu v ňom má každý a ide v prvom rade o zábavu, stretnutie sa bez kravát a následnú zábavu na skvelej a hlavnej dlhej nočnej afterparty. Až do minulého roka sa nestalo, že by titul na turnaji niekto obhájil z predchádzajéceho roka. Podarilo sa to až spoločnosti Winners Group, ktorá je tak aktuálne držiteľom titulov z rokov 2017 a 2016. Zlaté medaily však medzičasom putovali aj do Allianzu-Slovenskej poisťovne, Tatra banky, Poštovej banky či Slovenskej sporiteľne. Pamätný bol aj ročník 2014, v ktorom zvíťazil EOS KSI Slovensko, pričom tá istá spoločnosť a dokonca v tej istej zostave bola rok predtým na poslednom mieste. Aj to dokazuje aké vyrovnané sú na tomto turnaji zápasy a že všetci zúčastnení majú šancu.

Tento rok teda okrem známych tvárí privítame aj ďalších z rôznych odvetví finančného sektora. Či už to budú bankári z Národnej banky Slovensko, právnici z Relevans, makléri z Universal maklérsky dom ale aj mnohí ďalší tradiční účastnici turnaja. Banky, poisťovne, auditori, konzultanti, právnici… A nepochybne veľký záujem vzbudí opäť aj 3.ročník ženského turnaja, do ktorého môžu prihlasené spoločnosti nominovať svoje nežnejšie kolegyne. Prvé dva ročníky ženského miniturnaja dopadli skvele a nálada na večernej párty tomu zodpovedala. A tento rok urobíme už tradične ďalšiu skvelú žúrku až do nedeľného rána!

Ak sa chcete pridať, stačí v sekcii Prihlásenie stiahnuť prihlášku a vyplnenú nám ju zaslať. Určite nebudete ľutovať a akciu si užijete. Už teraz sa na všetkých tešíme!

Najbližšie firemné futsalové turnaje:
20.10.2018 – Automotive & Logistics Football Challenge
10.11.2018 – Financial Football Challenge
17.11.2018 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
17.11.2018 – Business Football Challenge – turnaj pre akékoľvek firmy z rôznych odvetví
16.3.2019 – Information & Communication Technology Football Challenge
23.3.2019 – Building Industry Football Challenge
30.3.2019 – Medical Football Challenge