Novinky

Aktuálny ročník

Dvanástu edíciu Automotive & Logistics Football Challenge 2020 napíšeme opäť tradične na jeseň, tentoraz v sobotu 17.10.2020.

Hrať sa bude v hale, ktorá je pre potreby turnaja ako stvorená a disponuje najväčším množstvo šatní – v športovej hale Mladosť na Trnavskej ulici v Bratislave.

Na turnaji budú pískať rozhodcovia, ktorí každý týždeň rozhodujú slovenské alebo bratislavské futsalové súťaže, čo dodá akcii profesionalitu a účastníkom istotu, že na ihrisku budú rozhodovať len ich výkony, ktoré budú podopreté kvalitou v organizačnom zázemí.

Hneď po turnaji sa môžu účastníci aj so svojimi pozvanými hosťami presunúť do neďalekého 4* hotela Holiday Inn, ktorý je vzdialený od haly len tri minúty autom a v ktorom sa od 20.00 uskutoční vyhlásenie výsledkov a skvelá afterparty – tradične trvajúca až do skorého rána

Určite sa teda bude tradične dobre baviť, zašportujete si a večer sa pozvánkou na afterparty budete môcť svojej rodine, kolegom či obchodným partnerom revanšovať a v uvoľnenej atmosfére zhodnotiť celý deň a spoznať nových partnerov z biznisu.

Registrácia

Registrácia na turnaj je veľmi jednoduchá. Stačí si stiahnuť prihlášku vo formáte DOC alebo PDF a vyplnenú nám ju poslať faxom na 02 / 55 56 82 14 alebo zoskenovanú emailom na registracia@situmsports.sk.

Prihlášku následne potvrdíme a emailom vás budeme informovať o ďalších krokoch vrátane fakturácie.

Splatnosť faktúry je možné dohodnúť individuálne podľa vašich potrieb (kvartálne, ročne a pod.). Vystavíme vám ju tak, aby vyhovovala vašim budgetovým požiadavkami.

V prípade záujmu zamestnancov môžete registrovať aj viac družstiev reprezentujúcich tú istú spoločnosť. Mnoho účastníkov túto možnosť využíva.

Zaregistrujte sa do 30.6.2020 a ušetrite až 140 EUR!

ČO ZAHŔŇA REGISTRAČNÝ POPLATOK?

V skratke – úplne všetko. Akcie robíme v štýle all-inclusive a teda chceme, aby na ste na ne chodili bez peňaženky.

Počas športového časti je pre každého účastníka pripravené: raňajky, desiata, ovocie, teplý obed, neobmedzené (!) množstvo minerálnej vody, káva, čaj, v prípade potreby zdravotníci. V hale bude počas celého dňa náš vlastný fotograf. Navyše máte možnosť umiestniť v hale vlastný reklamný banner s rozmermi cca 2×1 m a vstup do hľadiska je pre vaše fankluby či rodinných príslušníkov vašich reprezentantov zadarmo.

Na večerné vyhodnotenie akcie a vyhlásenie výsledkov máte možnosť pozvať 20 svojich hostí (každý hráč dostane pozvánku pre 2 osoby – v prípade potreby riešime extra pozvánky individuálne). Afterparty prebieha vo forme rautu: okrem prípitku sú pre všetkých pripravené švédske stoly, k dispozícii je bar s neobmedzeným množstvom tvrdého alkoholu, vína či piva. Po približne dvojhodinovom spoločenskom programe nasleduje zábava s DJ-om dovtedy, kým sa budete baviť a budete mať energiu…

PARTNERSTVÁ

Radi by ste sa stali súčasťou celej akcie, ale nie je vás vo firme dosť, resp. nie ste športovci? Dajte nám vedieť a my spolu s vami vymyslíme spôsob, ako z vás spraviť súčasť akcie a komunikovať vás tak, aby to splnilo vaše očakávania. A nemáme na mysli len obyčajné vyvesenie banneru s vašim logom. Na partnerstvo sa pozeráme vašimi očami a záleží nám aby ste boli spokojní. Dajte nám teda vedieť, zatiaľ sme s našimi partnermi vždy našli spoločnú reč.

Futsalový turnaj

Futsalový turnaj bude tradične jednodňový a uskutoční sa 17.10.2020 v športovej hale Mladosť na Trnavskej ulici v Bratislave.

Ako vždy budú na turnaji rozhodcovia pískajúci slovenské a bratislavské futsalové ligy, takže aj oni prispejú svojou kvalitou k profesionálnej úrovni turnaja.

Hrací systém je navrhnutý so zreteľom na fakt, že nie všetci hrávajú futsal a poznajú jeho pravidlá. Turnaj by mal byť atraktívny aj pre rekreačných hráčov. Futsalové pravidlá vám budú detailne vysvetlené, rozhodne sa ich netreba báť. Aby sme však zamedzili chybným verdiktom rozhodcov, turnaj sa bude hrať podľa oficiálnych pravidiel na ktoré sú zvyknutí aj rozhodcovia.

Každá spoločnosť môže na turnaj nominovať dve externé posily, pre zachovanie charakteru firemnej akcie však tieto posily nesmú byť hráčmi najvyššej futsalovej súťaže – Extraligy alebo reprezentantmi Slovenska vo futsale (ani aktívni ani bývalí). Takíto hráči môžu nastúpiť iba v prípade, že ide o zamestnancov zúčastnenej spoločnosti a tá to hodnoverne dokáže.

Prvoradá je pre nás bezpečnosť a preto…
– sa hrá v hale určenej na futsal (ktorá eliminuje zranenia spôsobené z nesprávneho povrchu – napr. škaredé odreniny z pádov na nešmykľavý tartan, namáhané kĺby a členky pri povrchu ktorý sa pri pohybe nepodvolí a pod.)
– sa hrá s futsalovou loptou ktorá má veľkosť číslo 4 a znížený odskok. Je totiž nezmyslom hrať v hale s väčšou loptou ako je futsalová, prípadne s „chlpatou“ loptou ktorá sa šmýka a podobne
– sú všetky fauly tak ako vo futsale kumulované (čo znamená že po piatom faule sa za každý ďalší kope trestný kop – zamedzujeme tak prílišnej agresivite a turnaj sa stáva lákavejší aj pre rekreačných hráčov)
– nepodávame počas športovej časti žiadny alkohol vrátane piva (pretože s konzumáciou alkoholu vzrastá agresivita a z toho plynúce konflikty a zranenia – a my chceme aby ste si oddýchli a prežili príjemný deň). Na večernej afterparty si alkohol možno do sýtosti a bez obmedzovania vynahradiť
– je v hale počas celého turnaja hneď vedľa ihriska lekár ktorý ošetrí aj tie najmenšie zranenia
– zabezpečujeme všetko tak, aby ste sa cítili dobre a naozaj si oddýchli.

PRAVIDLÁ
– Hrá sa vo futsalovej hale na povrchu pre futsal a podľa platných futsalových pravidiel (základné pravidlá vždy individuálne vysvetľujeme);
– Každé mužstvo môže na súpisku nominovať maximálne 10 hráčov, minimum pre účasť je päť hráčov;
– V prípade, že družstvo nemá dostatočný počet hráčov, môže nominovať dve externé posily – externé posily však nesmú byť na súpiske žiadneho družstva pôsobiaceho v Extralige. Ide o firemnú akciu a chceme aby turnaj vyhrala najfutsalovejšia firma a nie tá, ktorá má najlepšie kontakty na profesionálov. Interní zamestnaní však môžu byť kľudne aj reprezentantmi (nemôžeme diskriminovať zamestnancov len za to, že hrávajú futsal);
– V prípade porušenia pravidla o externých posilách si organizátor vyhradzuje práve nepripustiť družstvo alebo hráča do turnaja;
– Predpísaná je obuv do haly s nefarbiacou podrážkou;
– Hrať sa bude s klasickou futsalovou loptou so zníženým odskokom, veľkosť č.4;
– V zápase nastúpia štyria hráči v poli a jeden brankár, striedať sa môže  kedykoľvek hokejovým spôsobom pri striedačke;
– Hrá sa na hrubý hrací čas. Pred zápasom si víťaz žrebu vyberie možnosť rozohrávať hru alebo výber strany. V prípade rozohrávania si stranu vyberie porazený v žrebe. Hrá sa na tzv. „hrubý čas“, časomiera bude zastavená len vo výnimočných prípadoch (napr. zranenie hráča);
– Hrá sa na hádzanárske brány;
– Herné situácie podliehajú futsalovým pravidlám (akumulácia faulov, obmedzenie hry s brankárom, rozohranie lopty do štyroch sekúnd a pod.);
– V prípade červenej karty bude hrať postihnuté mužstvo v oslabení dve minúty a vylúčený hráč už nemôže v danom zápase pokračovať a automaticky nemôže nastúpiť v nasledujúcom stretnutí. Po uplynutí trestu ho nahradí na ihrisku iný hráč;
– V prípade, že pri vylúčení hráčov zostanú družstvu na hracej ploche menej ako traja hráči (vrátane brankára), zápas musí byť ukončený a skontumovaný v prospech súpera.

Afterparty

Hneď po skončení turnaja, v ten istý deň od 20.00, sa uskutoční večerná afterparty spojená s vyhlásením výsledkov v priestoroch 4* hotela Holiday Inn v Bratislave. Výťažok z nej bude poukázaný v prospech neziskovej orgaizácie Deťom s rakovinou založenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou LF UK na Kramároch.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme a diskotéky pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

Nie zriedka sa stáva, že párty konči pri východe slnka po piatej ráno… Pozrite si vo videu ako taký turnaj aj afterparty vyzerajú…

 

 

 

Takto bude vaša afterparty vyzerať…

 

 

…a v tomto hoteli sa to celé bude konať:

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Automotive & Logistics Football Challenge 2019

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2018

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2017

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2016

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2015

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2014

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2013

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2012

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2011

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2010

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2009

História

Športová akcia firiem z oblasti automotive a logistiky Automotive & Logistics Football Challenge je mimoriadne populárna pre možnosť stretnúť na jednom mieste mnoho vašich klientov či obchodných partnerov a prežiť s nimi príjemný deň na ihrisku i mimo neho.

O najvyššie priečky každoročne bojuje top manažment spoločnosti Volkswagen Slovakia so svojim vlastným výberom hráčov, logistické a špedičné spoločnosti ako Nagel Slovensko či DHL Logistics alebo dodávatelia pre automobilový priemysel zastúpený fantastickým kolektívom Matador Automotive. Spoznajte ich všetkých a staňte sa súčasťou tejto tradičnej „rodiny“.

Automotive & Logistics Football Challenge 2019
1.miesto: Volkswagen Slovakia – Miesiči
2.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Management
3.miesto: Magna Slovteca
4.miesto: Hella Slovakia Front Lighting

Automotive & Logistics Football Challenge 2018
1.miesto: Schaeffler Slovensko
2.miesto: ZF Slovakia
3.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Management
4.miesto: Titrans

Automotive & Logistics Football Challenge 2017
1.miesto: Volkswagen Slovakia – Miesiči
2.miesto: Titrans
3.miesto: LKW Komponenten
4.miesto: TOPNAD

Automotive & Logistics Football Challenge 2016
1.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Messe
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: Titrans
4.miesto: Arcelor Mittal Gonvarri SSC Slovakia

Automotive & Logistics Football Challenge 2015
1.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Messe
2.miesto: RF-Fritz Group
3.miesto: Hella Slovakia Front Lighting
4.miesto: ŠPED-TRANS Levice

Automotive & Logistics Football Challenge 2014
1.miesto: KIA Motors Slovakia
2.miesto: Continental Púchov
3.miesto: Faurecia Slovakia
4.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Lakovňa

Automotive & Logistics Football Challenge 2013
1.miesto: ŠPED-TRANS Levice
2.miesto: DHL Supply Chain
3.miesto: KIA Motors Slovakia
4.miesto: Hella Slovakia Front Lighting

Automotive & Logistics Football Challenge 2012
1.miesto: Plastic Omnium Auto Exteriors
2.miesto: DHL Logistics
3.miesto: RF-Fritz Group
4.miesto: KIA Motors Slovakia

Automotive & Logistics Football Challenge 2011
1.miesto: KIA Motors Slovakia
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: RF-Fritz Group
4.miesto: Holger Christiansen Production Slovakia

Automotive & Logistics Football Challenge 2010
1.miesto: Nagel Slovensko
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: Express Slovakia
4.miesto: Volkswagen Lakovňa

Automotive & Logistics Football Challenge 2009
1.miesto: Nagel Slovensko
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: Servind Slovakia
4.miesto: Magna Mirrors Slovteca

Napísali o nás

“Za zúčastnených, za firmu, aj za prítomných nehrajúcich sa Vám chcem poďakovať za skvelý turnaj, jeho organizáciu, priebeh a samozrejme za afterparty. Chcem Vám popriať veľa podobne vydarených eventov a za celú Intevu ďakujem a dúfam, že aj o rok sa uvidíme na 10.ročníku a minimálne rovnako dobre sa zabavíme.”
R.K., Inteva Products Slovakia

“Chcem sa poďakovať za vynikajúco pripravený turnaj. Mám z víkendu hlboké zážitky. Už to chcelo len lepšie umiestnenie, ale nevadí – skúsime o rok.”
S.V., Hella Slovakia Front Lighting

“Ďakujeme za skvelý turnaj. Prostredie, moderátor, program, jedlo, no proste všetko na veľmi vysokej úrovni.”
Š.Č., KIA Motors Slovakia

“Turnaj superský. Afterka superská. Dúfam, že sa o rok opäť stretneme pri tejto podarenej akcii.”
M.M.

“Ďakujeme pekne a dúfam, že na budúci rok sa stretneme znova. Poďakovanie patrí aj organizátorom, ktorí to zvládli fantasticky. S chlapcami sme sa zhodli, že turnaj bol skvelý a veríme, že na budúci rok bude naše umiestnenie lepšie.”
F.H.

“Ďakujeme za peknú futbalovú sobotu a turnaj. Afterparty bola super – z programu som si skoro oči vyočil 🙂 Škoda, že som musel odísť o pol dvanástej, kedy sa afterparty len rozbiehala. Nabudúce si to zariadim lepšie.”
P.K.

“Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť na tomto prestížnom turnaji. Myslím, že turnaj splnil to čo mal a organizácia bola na veľmi vysokej úrovni. Naozaj klobúk dole.”
J.O.

“Boli sme veľmi spokojní aj s organizáciou turnaja a taktiež aj s informáciami, ktoré sme dostávali. Radi prídeme opäť.”
J.D.

“Akcia bola super, či už organizácia turnaja ako aj večerná party. Priestor bol dostatočný a catering úplne super, myslím, že toho bolo na jedenie až moc. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na ďalší ročník.”
M.M.

“Za celé naše mužstvo môžem poďakovať za turnaj. Bohužiaľ, žreb nám neprial, snáď sa nám to o rok podarí. Ak to bude možné, radi sa zúčastníme aj na ďalšom turnaji.”
M.P.

“Veľmi pekne ďakujem za náš tím, že sme sa mohli zúčastniť na našom prvom ročníku. Bolo to super a do budúceho ročníku natrénujeme ešte viac, aby bolo naše umiestnenie ešte lepšie. Na niektorých tímoch bolo vidno, že to berú viac ako poctivo a boli fakt nadupané.”
M.F.

“Turnaj sme si skutočne užili a sme radi, že sa nám ho nakoniec podarilo vyhrať. Tešíme sa na fotky a na ďalší ročník.”
M.P., Plastic Omnium Auto Exteriors

“Veľmi pekne ďakujeme za všetko a už sa teším na ďalšie stretnutie. Bolo to veľmi pekné a príjemné spestrenie víkendu.”
B.N.

“Všetci sme boli spokojní s miestom turnaja, jeho priebehom aj organizáciou. Určite môžem skonštatovať, že náš celkový dojem z celého dňa je len a len pozitívny a určite sa tešíme na ďalšie ročníky tohto turnaja.”
M.M.

“Chcel by som osobne poďakovať za organizáciu turnaja, všetko prebiehalo úplne v pohode. Čo sa týka afteparty, môžem vyjadriť moju spokojnosť, cítil som sa aj s manželkou výborne. Čo by som ako fajnšmeker rád pochválil, bola vysoká úroveň cateringu. Pochváľte prosím osobne šéfkuchára, špeciálne za tú údenú šunku, to bolo niečo fantastické. Ešte raz, bolo to super!”
A.T. 

“Chcem sa vám poďakovať za tento deň, turnaj bol ako vždy dobre organizovaný a spokojný sme boli so všetkým až na seba. Ešte raz srdečná vďaka!”
F.S., Volkswagen Slovakia

“Ďakujem vám za informácie a dobre zorganizovaný turnaj. Chalani sa z účasti veľmi tešili a určite plánujeme hrať aj na budúci rok.”
A.O., Volvo Truck Slovak

“Chtěli bychom touto cestou poděkovat organizatorum turnaje za skvělý sportovní zážitek a organizaci turnaje. Pro naše mužstvo to byla nová zkušenost, ale i přesto sme výsledky a hrou zklamáni nebyli. Ještě jednou ďekujeme za pozvání.”
P.K., Yusen Logistics

“V prvom rade sa chceme poďakovať za skvele zvládnutú akciu a želáme veľa úspechov do ďalšej spolupráce.”
J.S., Kongbserg Automotive

“Ďakujem vám za priestor pre našu spoločnosť. Zo strany zúčastnených mám iba dobré referencie a verím, že sa po športovej stránke ešte zlepšíme. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a želám veľa úspechov.”
Ľ.T., Grupo Antolin Bratislava

“Ďakujeme za skvelý turnaj. A pochvalu prosím odovzdajte aj fotografom a obzvlášť slečne fotografke na afertparty, tú sme bombardovali požiadavkami na fotku každú chvíľu. Boli skvelé!”
R.D., Holger Christiansen Production Slovakia

 

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť Situm s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje:
SITUM s.r.o.
Office: Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.