Novinky

Aktuálny ročník

12.ročník Information & Communication Technology Football Challenge 2020 sa uskutoční tradične na jar, v sobotu 14.3.2020.

Hrať sa bude v hale, ktorá je pre potreby turnaja ako stvorená a disponuje najväčším množstvo šatní – v športovej hale Mladosť na Trnavskej ulici v Bratislave.

Na turnaji budú pískať rozhodcovia, ktorí každý týždeň rozhodujú slovenské alebo bratislavské futsalové súťaže, čo dodá akcii profesionalitu a účastníkom istotu, že na ihrisku budú rozhodovať len ich výkony, ktoré budú podopreté kvalitou v organizačnom zázemí.

Hneď po turnaji sa môžu účastníci aj so svojimi pozvanými hosťami presunúť do neďalekého 4* hotela Holiday Inn, ktorý je vzdialený od haly len tri minúty autom a v ktorom sa od 20.00 uskutoční vyhlásenie výsledkov a skvelá afterparty – tradične trvajúca až do skorého rána.

Určite sa teda bude tradične dobre baviť, zašportujete si a večer sa pozvánkou na afterparty budete môcť svojej rodine, kolegom či obchodným partnerom revanšovať a v uvoľnenej atmosfére zhodnotiť celý deň a spoznať nových partnerov z biznisu.

Registrácia

Registrácia na turnaj je veľmi jednoduchá. Stačí si stiahnuť prihlášku vo formáte DOC alebo PDF a vyplnenú nám ju poslať faxom na 02 / 55 56 82 14 alebo zoskenovanú emailom na registracia@situmsports.sk.

Prihlášku následne potvrdíme a emailom vás budeme informovať o ďalších krokoch vrátane fakturácie.

Splatnosť faktúry je možné dohodnúť individuálne podľa vašich potrieb (kvartálne, ročne a pod.). Vystavíme vám ju tak, aby vyhovovala vašim budgetovým požiadavkami.

V prípade záujmu zamestnancov môžete registrovať aj viac družstiev reprezentujúcich tú istú spoločnosť. Mnoho účastníkov túto možnosť využíva.

 

ČO ZAHŔŇA REGISTRAČNÝ POPLATOK?

V skratke – úplne všetko. Akcie robíme v štýle all-inclusive a teda chceme, aby na ste na ne chodili bez peňaženky.

Počas športového časti je pre každého účastníka pripravené: raňajky, desiata, ovocie, teplý obed, neobmedzené (!) množstvo minerálnej vody, káva, čaj, v prípade potreby zdravotníci. V hale bude počas celého dňa náš vlastný fotograf. Navyše máte možnosť umiestniť v hale vlastný reklamný banner s rozmermi cca 2×1 m a vstup do hľadiska je pre vaše fankluby či rodinných príslušníkov vašich reprezentantov zadarmo.

Na večerné vyhodnotenie akcie a vyhlásenie výsledkov máte možnosť pozvať 20 svojich hostí (každý hráč dostane pozvánku pre 2 osoby – v prípade potreby riešime extra pozvánky individuálne). Afterparty prebieha vo forme rautu: okrem prípitku sú pre všetkých pripravené švédske stoly, k dispozícii je bar s neobmedzeným množstvom tvrdého alkoholu, vína či piva. Po približne dvojhodinovom spoločenskom programe nasleduje zábava s DJ-om dovtedy, kým sa budete baviť a budete mať energiu…

PARTNERSTVÁ

Radi by ste sa stali súčasťou celej akcie, ale nie je vás vo firme dosť, resp. nie ste športovci? Dajte nám vedieť a my spolu s vami vymyslíme spôsob, ako z vás spraviť súčasť akcie a komunikovať vás tak, aby to splnilo vaše očakávania. A nemáme na mysli len obyčajné vyvesenie banneru s vašim logom. Na partnerstvo sa pozeráme vašimi očami a záleží nám aby ste boli spokojní. Dajte nám teda vedieť, zatiaľ sme s našimi partnermi vždy našli spoločnú reč.

Futsalový turnaj

Futsalový turnaj bude tradične jednodňový a uskutoční sa 14.3.2020 v športovej hale Mladosť na Trnavskej ulici v Bratislave.

Ako vždy budú na turnaji rozhodcovia pískajúci slovenské a bratislavské futsalové ligy, takže aj oni prispejú svojou kvalitou k profesionálnej úrovni turnaja.

Hrací systém je navrhnutý so zreteľom na fakt, že nie všetci hrávajú futsal a poznajú jeho pravidlá. Turnaj by mal byť atraktívny aj pre rekreačných hráčov. Futsalové pravidlá vám budú detailne vysvetlené, rozhodne sa ich netreba báť. Aby sme však zamedzili chybným verdiktom rozhodcov, turnaj sa bude hrať podľa oficiálnych pravidiel na ktoré sú zvyknutí aj rozhodcovia.

Každá spoločnosť môže na turnaj nominovať dve externé posily, pre zachovanie charakteru firemnej akcie však tieto posily nesmú byť hráčmi najvyššej futsalovej súťaže – Extraligy alebo reprezentantmi Slovenska vo futsale (ani aktívni ani bývalí). Takíto hráči môžu nastúpiť iba v prípade, že ide o zamestnancov zúčastnenej spoločnosti a tá to hodnoverne dokáže.

Prvoradá je pre nás bezpečnosť a preto…
– sa hrá v hale určenej na futsal (ktorá eliminuje zranenia spôsobené z nesprávneho povrchu – napr. škaredé odreniny z pádov na nešmykľavý tartan, namáhané kĺby a členky pri povrchu ktorý sa pri pohybe nepodvolí a pod.)
– sa hrá s futsalovou loptou ktorá má veľkosť číslo 4 a znížený odskok. Je totiž nezmyslom hrať v hale s väčšou loptou ako je futsalová, prípadne s „chlpatou“ loptou ktorá sa šmýka a podobne
– sú všetky fauly tak ako vo futsale kumulované (čo znamená že po piatom faule sa za každý ďalší kope trestný kop – zamedzujeme tak prílišnej agresivite a turnaj sa stáva lákavejší aj pre rekreačných hráčov)
– nepodávame počas športovej časti žiadny alkohol vrátane piva (pretože s konzumáciou alkoholu vzrastá agresivita a z toho plynúce konflikty a zranenia – a my chceme aby ste si oddýchli a prežili príjemný deň). Na večernej afterparty si alkohol možno do sýtosti a bez obmedzovania vynahradiť
– je v hale počas celého turnaja hneď vedľa ihriska lekár ktorý ošetrí aj tie najmenšie zranenia
– zabezpečujeme všetko tak, aby ste sa cítili dobre a naozaj si oddýchli.

PRAVIDLÁ
– Hrá sa vo futsalovej hale na povrchu pre futsal a podľa platných futsalových pravidiel (základné pravidlá vždy individuálne vysvetľujeme);
– Každé mužstvo môže na súpisku nominovať maximálne 10 hráčov, minimum pre účasť je päť hráčov;
– V prípade, že družstvo nemá dostatočný počet hráčov, môže nominovať dve externé posily – externé posily však nesmú byť na súpiske žiadneho družstva pôsobiaceho v Extralige. Ide o firemnú akciu a chceme aby turnaj vyhrala najfutsalovejšia firma a nie tá, ktorá má najlepšie kontakty na profesionálov. Interní zamestnaní však môžu byť kľudne aj reprezentantmi (nemôžeme diskriminovať zamestnancov len za to, že hrávajú futsal);
– V prípade porušenia pravidla o externých posilách si organizátor vyhradzuje práve nepripustiť družstvo alebo hráča do turnaja;
– Predpísaná je obuv do haly s nefarbiacou podrážkou;
– Hrať sa bude s klasickou futsalovou loptou so zníženým odskokom, veľkosť č.4;
– V zápase nastúpia štyria hráči v poli a jeden brankár, striedať sa môže  kedykoľvek hokejovým spôsobom pri striedačke;
– Hrá sa na hrubý hrací čas. Pred zápasom si víťaz žrebu vyberie možnosť rozohrávať hru alebo výber strany. V prípade rozohrávania si stranu vyberie porazený v žrebe. Hrá sa na tzv. „hrubý čas“, časomiera bude zastavená len vo výnimočných prípadoch (napr. zranenie hráča);
– Hrá sa na hádzanárske brány;
– Herné situácie podliehajú futsalovým pravidlám (akumulácia faulov, obmedzenie hry s brankárom, rozohranie lopty do štyroch sekúnd a pod.);
– V prípade červenej karty bude hrať postihnuté mužstvo v oslabení dve minúty a vylúčený hráč už nemôže v danom zápase pokračovať a automaticky nemôže nastúpiť v nasledujúcom stretnutí. Po uplynutí trestu ho nahradí na ihrisku iný hráč;
– V prípade, že pri vylúčení hráčov zostanú družstvu na hracej ploche menej ako traja hráči (vrátane brankára), zápas musí byť ukončený a skontumovaný v prospech súpera.

Afterparty

Hneď po skončení turnaja, v ten istý deň od 20.00, sa uskutoční večerná afterparty spojená s vyhlásením výsledkov v priestoroch 4* hotela Holiday Inn v Bratislave. Výťažok z nej bude poukázaný v prospech neziskovej orgaizácie Deťom s rakovinou založenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou LF UK na Kramároch.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme a diskotéky pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

Nie zriedka sa stáva, že párty konči pri východe slnka po piatej ráno… Pozrite si vo videu ako taký turnaj aj afterparty vyzerajú…

 

 

 

Takto bude vaša afterparty vyzerať…

 

 

…a v tomto hoteli sa to celé bude konať:

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Information & Communication Technology Football Challenge 2019

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2018

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2017

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2016

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2015

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2014

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2013

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2012

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2011

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2010

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2009

História

Information & Communication Technology Football Challenge je tradičným športovo-spoločenským stretnutím firiem a ich zamestnancov pôsobiacich v IT a telekomunikačnom sektore. Počas našej histórie sme na turnaji privítali mnoho vzácnych spoločností a významných topmanažérov medzi ktorými boli napríklad: IBM Slovensko, Hewlett Packard, Slovak Telekom, Orange, T-Systems, Oracle a mnohí ďalší, z ktorých si všetkých rovnako vážime a sme radi, že sú súčasťou tejto tradičnej partie kamáratov športovcov a biznismanov …

A takéto je historické umiestnenie najlepších družstiev na turnaji:

Information & Communication Technology Football Challenge 2019
1.miesto: Dell
2.miesto: GlobalLogic
3.miesto: ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
4.miesto: IBM ISC Bratislava

Information & Communication Technology Football Challenge 2018
1.miesto: Asseco Central Europe
2.miesto: Slovak Telekom
3.miesto: DITEC
4.miesto: IRDistribution

Information & Communication Technology Football Challenge 2017
1.miesto: T-Systems Slovakia
2.miesto: Swan
3.miesto: Tom Horn Gaming
4.miesto: Eset

Information & Communication Technology Football Challenge 2016
1.miesto: Swan
2.miesto: Dell
3.miesto: T-Systems Slovakia
4.miesto: Tory Consulting

Information & Communication Technology Football Challenge 2015
1.miesto: T-Systems Slovakia
2.miesto: Swan
3.miesto: Dell
4.miesto: CGI Slovakia

Information & Communication Technology Football Challenge 2014
1.miesto: Dell
2.miesto: DITEC
3.miesto: T-Systems Slovakia
4.miesto: Asseco Central Europe

Information & Communication Technology Football Challenge 2013
1.miesto: DITEC
2.miesto: Dell
3.miesto: Swan
4.miesto: Siemens Program & System Engineering

Information & Communication Technology Football Challenge 2012
1.miesto: DITEC
2.miesto: Dell
3.miesto: Swan
4.miesto: Lenovo Slovakia

Information & Communication Technology Football Challenge 2011
1.miesto: T-Systems Slovakia
2.miesto: DITEC
3.miesto: Logica
4.miesto: Movys

Information & Communication Technology Football Challenge 2010
1.miesto: YMS Group
2.miesto: Swan
3.miesto: Logica
4.miesto: Asseco Central Europe

Information & Communication Technology Football Challenge 2009
1.miesto: DITEC
2.miesto: Slovak Telekom
3.miesto: ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
4.miesto: YMS Group

Napísali o nás

“Touto cestou by sme sa vám chceli poďakovať, za opäť skvelú akciu, výbornú organizáciu a príjemnú komunikáciu. Naši chlapci boli veľmi spokojní.”
J.C., CN Group

“Chcem v mene celého tímu poďakovať za úžasne strávený deň a taktiež večer. Keďže sme boli nováčik na turnaji, vôbec sme nevedeli čo od toho očakávať, ale bola som príjemne prekvapená. Organizácia aj celý priebeh na jednotku ! 🙂 Verím, že sa nám aj ďalší rok podarí dať takýto tím dokopy a určite sa zúčastníme.”

L.C., THE Soft

“Chcem sa Vám v mene mojich kolegov i našej spoločnosti veľmi pekne poďakovať za celé zorganizovanie turnaja, ako i super starostlivosť, ktorú ste nám všetkým preukázali. Všetci sa tešíme z nášho umiestnenia, v budúcom ročníku máme vyššie ambície :). Kolegovia si turnaj veľmi chvália, teší ich to, že si mohli takto zahrať.”
Z.S., eD’system Slovakia

“Bolo super ako vždy, veľmi sme si to opäť užili, tak na turnaji ako aj večer. Aj keď tohto roku väčšina tímu odpadla už pred polnocou (nuž, nemladneme 🙂 Už sa veľmi tešíme na ďalší ročník a na Best of the Best 🙂
M.Ď., Dell

“Turnaj bol výborný. Určite sa tešime na ďalší ročník.”
V.B., S&T Slovakia

“Bolo to skvelé a absolútne nemáme čo vytknúť. Od organizácie, cez výber hostesiek, program, moderovanie. Naozaj, veľmi chválime.”
M.B., Huawei Technologies

“Ďakujeme veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa tohtoročného turnaja. Vďaka za super organizáciu a úžasnú atmosféru :)”
M.D., Asseco Central Europe

“Myslím, že celý turnaj bol organizačne na vysokej úrovni. Čo sa týka športovej časti, ja osobne nemám žiadne výhrady. Myslím si, že podobný názor majú aj členovia nášho tímu. Čo sa týka afterparty, tak tá bola opäť perfektná. Skvele sme sa všetci zabavili. Oceňujeme hlavne dostupnosť jedál až do samého konca. Celkovo by som hodnotil organizačnú stránku turnaja veľmi pozitívne a už sa tešíme na podobné ďalšie udalosti. Klobúk dole.”
M.Ď., Dell

“Chcel by som sa poďakovať aj v mene ostatných chalanov za neobyčajný víkend, super organizáciu a možnosť konfrontácie a stretnutia s ľuďmi, ktorí sú partnermi či neraz konkurentmi. Ešte raz vďaka!”
Š.L., Siemens Program & System Engineering

“Ďakujeme za možnosť zúčastniť sa. Chalani si dobre zahrali a radi sa zúčastníme aj budúci rok. Výsledok bol nad naše očakávania.”
V.Š.

“Ďakujeme za príjemnú sobotu. Bola to super zvládnutá akcia, či už cez deň a samozrejme aj večer. Vidno, že ste profesionáli. A hlavne chlapci si pochvaľovali.”
B.D.

 

 

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť Situm s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje:
SITUM s.r.o.
Office: Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.