Firemné futsalové turnaje v roku 2020

BFC 2019 Hala-371Aj v roku 2020 ponúkne Situm Sports množstvo firemných futsalových turnajov, ktoré sú už dvanásty rok zárukou skvelej zábavy, vysokej organizačnej kvality a výborného networkingu medzi zamestnancami z rôznych spoločností. Turnaje sú pripravované tak, aby boli zaujímavé najmä pre amatérskych rekreačných hráčov zamestnaných vo firmách. Preto na nich limitujeme možnosť účasti externých posíl, hráčov z najvyššej futsalovej súťaže a ďalších, ktorí hrávajú pravidelne. Firemný turnaj má byť jednoducho firemným turnajom.

Všetky turnaje sa odohrajú v Bratislave a po každom z nich bude nasledovať skvelá celonočná večerná afterparty v 4* hoteli. Účastníkmi sú pravidelne firmy z celého Slovenska, ale aj z Českej republiky, Maďarska či Poľska.

Už 14.marca 2020 sa stretnú na Information & Communication Technology Football Challenge 2020 firmy z oblasti IT a telekomunikácií. Okrem najväčších slovenských telekomunikačných operátorov či IT firiem sa tu stretávajú aj rôzne stredné či menšie podniky z celého Slovenska. Titul z minulého roka obhajuje Dell, ktorý vo finále zvíťazil nad košickým GlobalLogic. Bronz si v roku 2019 vybojovala spoločnosť ŽSR – Železničné telekomunikácie. Počas jedenástich predchádzajúcich ročníkov sme však spoznali rôznych víťazov. Trikrát sa z celkového víťazstva tešili T-Systems SlovakiaSWAN, dva tituly získal DITEC a po jednom Asseco Central Europe YMS Group. Ak sa chcete turnaja zúčastniť, kliknite na jeho webstránku na ktorej nájdete prihlášku a všetky podstatné informácie.

O týždeň neskôr si 21.3.2020 zmerajú sily spoločnosti z oblasti stavebníctva a developmentu. Na 12.ročníku Building Industry Football Challenge bude svoj titul obhajovať Skanska SK, ktorá pred rokom vo finále porazila Metrostav a premiérové bronzové medaily získal TEBAU. O návrat na stupne víťazov sa bude určite snažiť aj víťaz z roku 2017, developer CORWIN či ďalší majstri z minulosti ako napríklad Baumit, Inpek Holding, Váhostav-SK či ZAPA beton SK. Na turnaji sa pravidelne zúčastňujú aj projektantské a architektonické kancelárie, výrobcovia stavebných hmôt a mnoho ďalších spoločností, ktoré už jedenásť rokov tvoria skvelú partiu Viac o turnaji nájdete na jeho webstránke.

V poslednú marcovú sobotu 28.3.2020 bude na programe Business Football Challenge, ktorý vznikol spojením turnaja otvoreného pre akékoľvek spoločnosti a desaťročnej tradície turnaja zdravotníckych firiem. Jednu vetvu turnaja tak tvoria spoločnosti z oblasti zdravotníctva a tú druhú akékoľvek firemné kolektívy. Určite sa môžeme tešiť na skvelé súboje tradičných účastníkov ako Teva, Novartis či Dr.Max proti spoločnostiam ktoré sme nemali ako tématicky zaradiť do turnaja a tak ide o mix najrôznejších prestížnych firiem. Medzi nimi minulý rok vyčnieval nábytkársky dom Tempo Kondela, ktorý celý turnaj vyhral, no obhajobu mu určite sťažia Fortuna SKBilla, Adient Slovakia, Dr.Oetker a ďalší. Prihlášku na turnaj si môžete stiahnuť na webstránke a stačí nám ju zaslať emailom.

Po letnej prestávke budú na jeseň 2020 pokračovať ďalšie tri tématické turnaja. Ako prvým v poradí bude 10.10.2020 už 12.ročník Automotive & Logistics Football Challenge na ktorom sa pravidelne stretávajú firmy z automotive a logistického sektoru. Pred rokom vládol jednoznačne Volkswagen Slovakia, ktorý nasadil do turnaja dve družstvá a tím Miesičov porazil vo finále hráčov managementu. V súboji o bronz porazila Magna Slovteca hráčov Hella Slovakia. Tešíme sa však aj na ďalšie tradičné tímy ako DSV Slovakia, CCS Cargo Customs Service, Schnellecke, Faurecia a ďalších. Viac o dvanásťročnej histórii turnaja sa dočítate na jeho webstránke, kde nájdete aj prihlášku.

Najstarším firemným futsalovým turnajom na Slovensku je už 13.ročník Financial Football Challenge na ktorom sa stretávajú firmy z oblasti finančníctva, poisťovníctva, makléri, konzultanti, audítori a právnici. Tí budú mať svoj zraz na ihrisku 17.10.2020 a uvidíme, či sa podarí titul obhájiť Universalu maklérsky dom, alebo či sa proti nim vytiahnu ďalšie tradičné tímy ako KPMG Slovensko, PwC, ČSOB, Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, Allianz Slovenská poisťovňa alebo Generali. Turnaj je už dlhodobo skvelým spestrením jesene a pravidelne sa na ňom stretáva skvelá partia ľudí a kamarátov. Ak sa aj vy chcete stať jej súčasťou, navštívte webstránku turnaja kde nájdete všetko podstatné.

Rok 2020 uzavrieme jesennou edíciou Business Football Challenge ktorá bude opäť otvorená pre akékoľvek firmy a Oil, Gas & Energy Football Challenge pre spoločnosti z oblasti sieťových odvetví. Na týchto turnajoch sa stretávajú také prestížne spoločnosti ako Železnice SR, Sitno Holding, Slovnaft, Západoslovenská energetika, Bratislavská vodárenská spoločnosť a mnohé ďalšie firmy, ktorým pred rokom zobral víťazstvo výrobca nápojov McCarter. Ak teda máte firemný kolektív ktorý nemáte kam tematicky zaradiť, 24.október 2020 bude pre vás ako stvorený a všetko podstatné sa dozviete na webstránkach oboch turnajov.

Aj v roku 2020 nás teda čaká mnoho napínavých súbojov a duelov, ale všetkému bude určite vládnuť najmä dobrá nálada, úsmev a zábava na večernej afterparty. Tá je častokrát fyzicky náročnejšia a obľúbenejšia ako samotný turnaj 🙂 Ak vás čokoľvek zaujíma, klikajte na Situmsports.sk alebo nám napíšte na info@situmsports.sk a my vás radi privítame na týchto tradičných a obľúbených eventoch. A nemusíte sa vôbec báť, mnoho z účastníkov hrá len raz ročne, takže žiadne majstrovstvá sveta vás nečakajú 🙂

Tešíme sa na vás!

A tu sa môžete pozrieť ako to vyzeralo na predchádzajúcich turnajoch a večerných poturnajových zábavách: