Už o mesiac jubilejný 10.ročník ALFC

alfc17 vw miesiciUž o mesiac, 20.októbra 2018 sa uskutoční jubilejný 10.ročník Automotive & Logistics Football Challenge. Futsalový turnaj a spoločenská udalosť pre firmy z oblasti automotive a logistiky je každoročne tradičným jesenným spestrením popri práci pre zamestnancov vo firmách z tohto odvetvia.

Každoročne sa teší veľkej obľube a stretávajú sa na ňom pravidelní, ale aj noví účastníci. A práve na jubilejnom 10.ročníku to bude práve mix tímov – veď niektoré z nich nevynechali ani jediný ročník, pre iné to bude premiéra a nájdu sa aj takí, ktorí hrávali pravidelne, dali si z rôznych dôvodov niekoľkoročnú prestávku ale na akcii sa im tak páčilo, že hneď ako im to okolnosti dovolili, na turnaj sa opäť zaregistrovali. Do tejto skupiny patrí napríklad žilinská Kia Motors Slovakia, ktorá v roku 2014 dokonca turnaj vyhrala. Na posledných dvoch ročníkoch síce chýbala, ale teraz sa vracia a ako vždy má tie najvyššie očakávanie. Medzi nové tímy môžeme zaradiť napríklad ZKW Slovakia alebo QSR24h Slovakia ktoré budú minimálne na ihrisku pre všetkých veľkou neznámou, no určite majú šancu, veďnapríklad pred rokom nováčik TOPNAD z Topoľčian obsadil fantastické štvrté miesto. Medzi stabilných účastníkov patria viacerí, no v posledných rokoch dominuje najmä Volkswagen Slovakia, ktorý sa ako vždy predstaví s dvomi družstvami – jedno tvorí tím manažmentu a druhé víťaz internej Volkswagen ligy, ktorý je vždy až do poslednej chvíle neznámy. O jeho kvalitách však netreba pochybovať, veď pred rokom vyhrali celý turnaj hráči hrajúci ako VW Miesiči a rok pred nimi VW Messe reprezentujúci lakovňu.

Nech už však bude víťaz nový alebo staronový, isté je, že opäť bude na akcii skvelá zábava a už teraz dostávame od prihlásených tímov otázky ohľadom večernej afterparty, na ktorú sa niektorí tešia viac ako na samotný turnaj. My máme pre všetkých pripravených niekoľko noviniek a už teraz sa tešíme, ako sa bude plná hotelová sála s viac ako 300 hosťami baviť a spolu s DJom tancovať až do skorého nedeľného rána.

Ak chcete byť súťasťou turnaja aj s vašou firmou, momentálne zapĺňame posledné miesta. Stačí, keď si stiahnete prihlášku z tejto webstránky a pošlete nám ju. Tešíme sa na všetký známe aj nové tváre!

Najbližšie firemné futsalové turnaje:
20.10.2018 – Automotive & Logistics Football Challenge
10.11.2018 – Financial Football Challenge
17.11.2018 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
17.11.2018 – Business Football Challenge – turnaj pre akékoľvek firmy z rôznych odvetví
16.3.2019 – Information & Communication Technology Football Challenge
23.3.2019 – Building Industry Football Challenge
30.3.2019 – Medical Football Challenge