Novinky

Aktuálny ročník

12.ročník Automotive & Logistics Football Challenge je pre rok 2022 momentálne v štádiu príprav. Sme si plne vedomý aktuálnej epidemiologickej situácie a podnikáme všetky kroky, aby sme turnaj uskutočnili v takom rozsahu, na ktorý ste zvyknutí a na ktorý sa každý rok tešíte. Určite nebudeme robiť turnaj za každú cenu a v prvom legislatívne možnom termíne – radšej si počkáme na ten správny okamih a akciu si potom užijeme naplno. Všetci pravidelní účastníci a klienti sú o aktuálnej situácii informovaní, aj za ich pomoci hľadáme riešenie, ktoré by vyhovovalo všetkým. Presný termín aj formát oznámime akonáhle to situácia dovolí.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii a už teraz sa tešíme, ako sa opäť stretneme pri športe a večernej párty!

Registrácia

Registrácia na turnaj je momentálne pozastavená. V súčasnosti pripravujeme termín aj formát turnaja tak, aby našim klientom vyhovoval a rešpektoval nielen legislatívne nariadenia, ale aj korporátne odporúčania našich klientov. Akonáhle bude známy nový termín turnaja, bude spustená aj registrácia.

V prípade, že by ste si chceli miesto poistiť vopred, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte sa pýtať na registracia@situmsports.sk.

Futsalový turnaj

Formát a systém futsalového turnaja bude známy po oznámení nového dátumu konania akcie. Rešpektujeme však želania našich klientov a ich korporátne odporúčania, takže môžeme už teraz sľúbiť, že organizačná kvalita bude taká, na akú ste od roku 2008 zvyknutí, ale zároveň upravená tak, aby reflektovala na súčasnú situáciu a zároveň spĺňala všetky štandardy.

Pravidlá

Presné znenie pravidiel oznámime spolu s termínom a miestom konania ďalšieho ročníka. Pravidlá nadväzujú na dvanásťročnú tradíciu organizovania firemných futsalových turnajov a sú premyslené tak, aby si zahrali najmä amatéri reprezentujúci svoje firmy.

Ak máte nápad, ako pravidlá pozmeniť či vylepšiť, napíšte nám na info@situmsports.sk a my sa s vami radi pozorprávame o vašich nápadoch, prípadne zodpovieme na všetky vaše otázky.

Afterparty

Po skončení turnaja nasleduje tradične veľmi obľúbená afterparty, ktorá je skvelým vyvrcholením celého dňa a okrem hráčov sú na ňu pozvaní aj ich rodinní príslušníci či kolegovia. Začíname o 20.00 v krásnych hotelových priestoroch a výťažok z nej poukážeme v prospech neziskovej organizácie Deťom s rakovinou založenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou LF UK na Kramároch.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme a diskotéky pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

Nie zriedka sa stáva, že párty konči pri východe slnka po piatej ráno… Pozrite si vo videu ako taký turnaj aj afterparty vyzerajú…

 

Takto bude vaša afterparty vyzerať…

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Automotive & Logistics Football Challenge 2019

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2018

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2017

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2016

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2015

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2014

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2013

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2012

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2011

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2010

 

Automotive & Logistics Football Challenge 2009

História

Športová akcia firiem z oblasti automotive a logistiky Automotive & Logistics Football Challenge je mimoriadne populárna pre možnosť stretnúť na jednom mieste mnoho vašich klientov či obchodných partnerov a prežiť s nimi príjemný deň na ihrisku i mimo neho.

O najvyššie priečky každoročne bojuje top manažment spoločnosti Volkswagen Slovakia so svojim vlastným výberom hráčov, logistické a špedičné spoločnosti ako Nagel Slovensko či DHL Logistics alebo dodávatelia pre automobilový priemysel zastúpený fantastickým kolektívom Matador Automotive. Spoznajte ich všetkých a staňte sa súčasťou tejto tradičnej „rodiny“.

Automotive & Logistics Football Challenge 2019
1.miesto: Volkswagen Slovakia – Miesiči
2.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Management
3.miesto: Magna Slovteca
4.miesto: Hella Slovakia Front Lighting

Automotive & Logistics Football Challenge 2018
1.miesto: Schaeffler Slovensko
2.miesto: ZF Slovakia
3.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Management
4.miesto: Titrans

Automotive & Logistics Football Challenge 2017
1.miesto: Volkswagen Slovakia – Miesiči
2.miesto: Titrans
3.miesto: LKW Komponenten
4.miesto: TOPNAD

Automotive & Logistics Football Challenge 2016
1.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Messe
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: Titrans
4.miesto: Arcelor Mittal Gonvarri SSC Slovakia

Automotive & Logistics Football Challenge 2015
1.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Messe
2.miesto: RF-Fritz Group
3.miesto: Hella Slovakia Front Lighting
4.miesto: ŠPED-TRANS Levice

Automotive & Logistics Football Challenge 2014
1.miesto: KIA Motors Slovakia
2.miesto: Continental Púchov
3.miesto: Faurecia Slovakia
4.miesto: Volkswagen Slovakia – FC Lakovňa

Automotive & Logistics Football Challenge 2013
1.miesto: ŠPED-TRANS Levice
2.miesto: DHL Supply Chain
3.miesto: KIA Motors Slovakia
4.miesto: Hella Slovakia Front Lighting

Automotive & Logistics Football Challenge 2012
1.miesto: Plastic Omnium Auto Exteriors
2.miesto: DHL Logistics
3.miesto: RF-Fritz Group
4.miesto: KIA Motors Slovakia

Automotive & Logistics Football Challenge 2011
1.miesto: KIA Motors Slovakia
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: RF-Fritz Group
4.miesto: Holger Christiansen Production Slovakia

Automotive & Logistics Football Challenge 2010
1.miesto: Nagel Slovensko
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: Express Slovakia
4.miesto: Volkswagen Lakovňa

Automotive & Logistics Football Challenge 2009
1.miesto: Nagel Slovensko
2.miesto: ŠPED-TRANS Levice
3.miesto: Servind Slovakia
4.miesto: Magna Mirrors Slovteca

Napísali o nás

“Za zúčastnených, za firmu, aj za prítomných nehrajúcich sa Vám chcem poďakovať za skvelý turnaj, jeho organizáciu, priebeh a samozrejme za afterparty. Chcem Vám popriať veľa podobne vydarených eventov a za celú Intevu ďakujem a dúfam, že aj o rok sa uvidíme na 10.ročníku a minimálne rovnako dobre sa zabavíme.”
R.K., Inteva Products Slovakia

“Chcem sa poďakovať za vynikajúco pripravený turnaj. Mám z víkendu hlboké zážitky. Už to chcelo len lepšie umiestnenie, ale nevadí – skúsime o rok.”
S.V., Hella Slovakia Front Lighting

“Ďakujeme za skvelý turnaj. Prostredie, moderátor, program, jedlo, no proste všetko na veľmi vysokej úrovni.”
Š.Č., KIA Motors Slovakia

“Turnaj superský. Afterka superská. Dúfam, že sa o rok opäť stretneme pri tejto podarenej akcii.”
M.M.

“Ďakujeme pekne a dúfam, že na budúci rok sa stretneme znova. Poďakovanie patrí aj organizátorom, ktorí to zvládli fantasticky. S chlapcami sme sa zhodli, že turnaj bol skvelý a veríme, že na budúci rok bude naše umiestnenie lepšie.”
F.H.

“Ďakujeme za peknú futbalovú sobotu a turnaj. Afterparty bola super – z programu som si skoro oči vyočil 🙂 Škoda, že som musel odísť o pol dvanástej, kedy sa afterparty len rozbiehala. Nabudúce si to zariadim lepšie.”
P.K.

“Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť na tomto prestížnom turnaji. Myslím, že turnaj splnil to čo mal a organizácia bola na veľmi vysokej úrovni. Naozaj klobúk dole.”
J.O.

“Boli sme veľmi spokojní aj s organizáciou turnaja a taktiež aj s informáciami, ktoré sme dostávali. Radi prídeme opäť.”
J.D.

“Akcia bola super, či už organizácia turnaja ako aj večerná party. Priestor bol dostatočný a catering úplne super, myslím, že toho bolo na jedenie až moc. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na ďalší ročník.”
M.M.

“Za celé naše mužstvo môžem poďakovať za turnaj. Bohužiaľ, žreb nám neprial, snáď sa nám to o rok podarí. Ak to bude možné, radi sa zúčastníme aj na ďalšom turnaji.”
M.P.

“Veľmi pekne ďakujem za náš tím, že sme sa mohli zúčastniť na našom prvom ročníku. Bolo to super a do budúceho ročníku natrénujeme ešte viac, aby bolo naše umiestnenie ešte lepšie. Na niektorých tímoch bolo vidno, že to berú viac ako poctivo a boli fakt nadupané.”
M.F.

“Turnaj sme si skutočne užili a sme radi, že sa nám ho nakoniec podarilo vyhrať. Tešíme sa na fotky a na ďalší ročník.”
M.P., Plastic Omnium Auto Exteriors

“Veľmi pekne ďakujeme za všetko a už sa teším na ďalšie stretnutie. Bolo to veľmi pekné a príjemné spestrenie víkendu.”
B.N.

“Všetci sme boli spokojní s miestom turnaja, jeho priebehom aj organizáciou. Určite môžem skonštatovať, že náš celkový dojem z celého dňa je len a len pozitívny a určite sa tešíme na ďalšie ročníky tohto turnaja.”
M.M.

“Chcel by som osobne poďakovať za organizáciu turnaja, všetko prebiehalo úplne v pohode. Čo sa týka afteparty, môžem vyjadriť moju spokojnosť, cítil som sa aj s manželkou výborne. Čo by som ako fajnšmeker rád pochválil, bola vysoká úroveň cateringu. Pochváľte prosím osobne šéfkuchára, špeciálne za tú údenú šunku, to bolo niečo fantastické. Ešte raz, bolo to super!”
A.T. 

“Chcem sa vám poďakovať za tento deň, turnaj bol ako vždy dobre organizovaný a spokojný sme boli so všetkým až na seba. Ešte raz srdečná vďaka!”
F.S., Volkswagen Slovakia

“Ďakujem vám za informácie a dobre zorganizovaný turnaj. Chalani sa z účasti veľmi tešili a určite plánujeme hrať aj na budúci rok.”
A.O., Volvo Truck Slovak

“Chtěli bychom touto cestou poděkovat organizatorum turnaje za skvělý sportovní zážitek a organizaci turnaje. Pro naše mužstvo to byla nová zkušenost, ale i přesto sme výsledky a hrou zklamáni nebyli. Ještě jednou ďekujeme za pozvání.”
P.K., Yusen Logistics

“V prvom rade sa chceme poďakovať za skvele zvládnutú akciu a želáme veľa úspechov do ďalšej spolupráce.”
J.S., Kongbserg Automotive

“Ďakujem vám za priestor pre našu spoločnosť. Zo strany zúčastnených mám iba dobré referencie a verím, že sa po športovej stránke ešte zlepšíme. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a želám veľa úspechov.”
Ľ.T., Grupo Antolin Bratislava

“Ďakujeme za skvelý turnaj. A pochvalu prosím odovzdajte aj fotografom a obzvlášť slečne fotografke na afertparty, tú sme bombardovali požiadavkami na fotku každú chvíľu. Boli skvelé!”
R.D., Holger Christiansen Production Slovakia

 

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť SITUM s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje a sídlo spoločnosti:
SITUM s.r.o.
Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.