Novinky

Aktuálny ročník

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2014 sa uskutoční opäť v tradičnom jesennom termíne, tentoraz v sobotu 22.11.2014.

Hrať sa bude v hale, ktorá je pre potreby turnaja ako stvorená, disponuje najväčším množstvo šatní a hráva v nej aj úradujúci majster Slovenska vo futsale – v športovej hale Mladosť na Trnavskej ulici v Bratislave.

Na turnaji budú pískať rozhodcovia ktorý každý týždeň rozhodujú slovenské alebo bratislavské futsalové súťaže, čo dodá akcii profesionalitu a účastníkom istotu, že na ihrisku budú rozhodovať len ich výkony, ktoré budú podopreté kvalitou v organizačnom zázemí.

Hneď po turnaji sa môžu účastníci aj so svojimi pozvanými hosťami presunúť do neďalekého 4* hotela Holiday Inn, ktorý je vzdialený od haly len tri minúty autom a v ktorom sa od 20.00 uskutoční vyhlásenie výsledkov a skvelá afterparty – tradične trvajúca až do skorého rána.

Určite sa teda bude tradične dobre baviť, zašportujete si a večer sa pozvánkou na afterparty budete môcť svojej rodine, kolegom či obchodných partnerom revanšovať a v uvoľnenej atmosfére zhodnotiť celý deň a spoznať nových partnerov z biznisu.

Registrácia

Registrácia na turnaj je veľmi jednoduchá. Stačí si stiahnuť prihlášku vo formáte DOC alebo PDF a vyplnenú nám ju poslať faxom na 02 / 55 56 82 14 alebo zoskenovanú emailom na registracia@situmsports.sk.

Prihlášku následne potvrdíme a emailom vás budeme informovať o ďalších krokoch vrátane fakturácie.

Splatnosť faktúry je možné dohodnúť individuálne podľa vašich potrieb (kvartálne, ročne a pod.). Ak sa teda na turnaj registrujete deň pred vypršaním nižšej ceny, táto cena zostáva v platnosti a uhradiť ju stačí až na základe vystavenej faktúry (t.j. nie okamžite do termínu uvedeného na webstránke).


V prípade záujmu môžete registrovať aj viac družstiev reprezentujúcich tú istú spoločnosť. Mnoho účastníkov túto možnosť využíva.

 

 

ČO ZAHŔŇA REGISTRAČNÝ POPLATOK?

V skratke – úplne všetko. Akcie robíme v štýle all-inclusive a teda chceme, aby na ste na ne chodili bez peňaženky.

Počas športového časti je pre každého účastníka pripravené: raňajky, desiata, ovocie, teplý obed, neobmedzené (!) množstvo nealko a iontových nápojov, energetické nápoje, káva, čaj, v prípade potreby zdravotníci. V hale bude počas celého dňa náš vlastný fotograf, ktorý pre vás pripraví DVD. Navyše máte možnosť umiestniť v hale vlastný reklamný banner s rozmermi cca 2×1 m a vstup do hľadiska je pre vaše fankluby či rodinných príslušníkov vašich reprezentantov zadarmo.

Na večerné vyhodnotenie akcie a vyhlásenie výsledkov máte možnosť pozvať 20 svojich hostí (každý hráč dostane pozvánku pre 2 osoby – v prípade potreby riešime extra pozvánky individuálne). Afterparty prebieha vo forme rautu: okrem prípitku sú pre všetkých pripravené švédske stoly, v spolupráci so spoločnosťou Carat Distillery je k dispozícii bar s alkoholom a miešanými drinkami. Po pribliižne dvojhodinovom spoločenskom programe nasleduje zábava s DJ-om dovtedy, kým sa budete baviť a budete mať energiu…

PARTNERSTVÁ
Radi by ste sa stali súčasťou celej akcie, ale nie je vás vo firme dosť, resp. nie ste športovci? Dajte nám vedieť a my spolu s vami vymyslíme spôsob, ako z vás spraviť súčasť akcie a komunikovať vás tak, aby to splnilo vaše očakávania. A nemáme na mysli len obyčajné vyvesenie banneru s vašim logom. Na partnerstvo sa pozeráme vašimi očami a záleží nám aby ste boli spokojní. Dajte nám teda vedieť, zatiaľ sme s našimi partnermi vždy našli spoločnú reč.

Futsalový turnaj

Futsalový turnaj bude tradične jednodňový a uskutoční sa 22.11.2014 v športovej hale Mladosť na Trnavskej ulici v Bratislave.

Ako vždy budú na turnaji rozhodcovia pískajúci slovenské a bratislavské futsalové ligy, takže aj oni prispejú svojou kvalitou k profesionálnej úrovni turnaja.

Hrací systém je navrhnutý so zreteľom na fakt, že nie všetci hrávajú futsal a poznajú jeho pravidlá. Turnaj by mal byť atraktívny aj pre rekreačných hráčov. Futsalové pravidlá vám budú detailne vysvetlené, rozhodne sa ich netreba báť. Aby sme však zamedzili chybným verdiktom rozhodcov, turnaj sa bude hrať podľa oficiálnych pravidiel na ktoré sú zvyknutí aj rozhodcovia.

Každá spoločnosť môže na turnaj nominovať dve externé posily, pre zachovanie charakteru firemnej akcie však tieto posily nesmú byť hráčmi najvyššej futsalovej súťaže – Extraligy. Hráči z tejto súťaže môžu nastúpiť iba v prípade, že ide o zamestnancov zúčastnenej firmy.

Prvoradá je pre nás bezpečnosť a preto…
– sa hrá v hale určenej na futsal (ktorá eliminuje zranenia spôsobené z nesprávneho povrchu – napr. škaredé odreniny z pádov na nešmykľavý tartan, namáhané kĺby a členky pri povrchu ktorý sa pri pohybe nepodvolí a pod.)- sa hrá s futsalovou loptou ktorá má veľkosť číslo 4 a znížený odskok. Je totiž nezmyslom hrať v hale s väčšou loptou ako je futsalová, prípadne s „chlpatou“ loptou ktorá sa šmýka a podobne.

– sú všetky fauly tak ako vo futsale kumulované (čo znamená že po piatom faule sa za každý ďalší kope trestný kop – zamedzujeme tak prílišnej agresivite a turnaj sa stáva lákavejší aj pre rekreačných hráčov)

– nepodávame počas športovej časti žiadny alkohol vrátane piva (pretože s konzumáciou alkoholu vzrastá agresivita a z toho plynúce konflikty a zranenia – a my chceme aby ste si oddýchli a prežili príjemný deň. Na večernej afterparty si alkohol možno do sýtosti a bez obmedzovania vynahradiť.

– je v hale počas celého turnaja hneď vedľa ihriska lekár ktorý ošetrí aj tie najmenšie zranenia

– zabezpečujeme všetko tak, aby ste sa cítili dobre a naozaj si oddýchli.

PRAVIDLÁ

– Hrá sa vo futsalovej hale na povrchu pre futsal a podľa platných futsalových pravidiel (základné pravidlá vždy individuálne vysvetľujeme);
– Každé mužstvo môže na súpisku nominovať maximálne 10 hráčov, minimum pre účasť je päť hráčov;
– V prípade, že družstvo nemá dostatočný počet hráčov, môže nominovať dve externé posily – externé posily však nesmú byť na súpiske žiadneho družstva pôsobiaceho v Extralige. Ide o firemnú akciu a chceme aby turnaj vyhrala najfutsalovejšia firma a nie tá, ktorá má najlepšie kontakty na profesionálov. Interní zamestnaní však môžu byť kľudne aj reprezentantmi (nemôžeme diskriminovať zamestnancov len za to, že hrávajú futsal);
– V prípade porušenia pravidla o externých posilách si organizátor vyhradzuje práve nepripustiť družstvo alebo hráča do turnaja;
– Predpísaná je obuv do haly s nefarbiacou podrážkou;
– Hrať sa bude s klasickou futsalovou loptou so zníženým odskokom, veľkosť č.4;
– V zápase nastúpia štyria hráči v poli a jeden brankár, striedať sa môže  kedykoľvek hokejovým spôsobom pri striedačke;
– Hrá sa na hrubý hrací čas. Pred zápasom si víťaz žrebu vyberie možnosť rozohrávať hru alebo výber strany. V prípade rozohrávania si stranu vyberie porazený v žrebe. Hrá sa na tzv. „hrubý čas“, časomiera bude zastavená len vo výnimočných prípadoch (napr. zranenie hráča);
– Hrá sa na hádzanárske brány;
– Herné situácie podliehajú futsalovým pravidlám (akumulácia faulov, obmedzenie hry s brankárom, rozohranie lopty do štyroch sekúnd a pod.);
– V prípade červenej karty bude hrať postihnuté mužstvo v oslabení dve minúty a vylúčený hráč už nemôže v danom zápase pokračovať a automaticky nemôže nastúpiť v nasledujúcom stretnutí. Po uplynutí trestu ho nahradí na ihrisku iný hráč;
– V prípade, že pri vylúčení hráčov zostanú družstvu na hracej ploche menej ako traja hráči (vrátane brankára), zápas musí byť ukončený a skontumovaný v prospech súpera.

 

Afterparty

Hneď po skončení turnaja, v ten istý deň od 20.00, sa uskutoční večerná afterparty spojená s vyhlásením výsledkov v priestoroch 4* hotela Holiday Inn v Bratislave. Výťažok z nej bude poukázaný v prospech Združenia na pomoc detskej onkológii v Bratislave na Kramároch.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme rautu pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Oddýchnete si po dni plnom športu a adrenalínu, spoznáte nových obchodných partnerov či kamarátov a utužíte už existujúce priateľstvá. Svojej rodine sa pozvaním na afterparty revanšujete za futsalový deň ktorý ste si užili a ešte dlho budete spomínať na vydarený víkend.

 

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2012

 

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2011

 

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2010

História

Jeden z najmladších firemných futsalových turnajov si už po svojom úvodnom ročníku v roku 2010 získal vysoký kredit a výborne meno medzi účastníkmi a firmami pôsobiacimi v oblasti petrolejárstva, plynárenstva a energetiky. Účastníkmi Oil, Gas & Energy Football Challenge už boli také spoločnosti ako Slovenské elektrárne, Stredoslovenská energetika, Bratislavská teplárenská a ďalší. Pridajte sa k nim, vyzvite ich na súboj na ihrisku a zažite príjemný športovo-spoločenský deň.

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2013
1.miesto: Slovnaft
2.miesto: Hutira Slovakia
3.miesto: Energie2
4.miesto: Bratislavská teplárenská

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2012
1.miesto: Titan Interplast
2.miesto: Amylum Slovakia
3.miesto: Elster
4.miesto: Armatury Group

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2011
1.miesto: Titan Interplast
2.miesto: Armatury Group
3.miesto: Lanxess CEE
4.miesto: Lukoil Czech Republic

Oil, Gas & Energy Football Challenge 2010
1.miesto: Titan Interplast
2.miesto: Stredoslovenská energetika
3.miesto: Hutira Slovakia
4.miesto: STEFE SK

Napísali o nás

2013:

“Veľmi pekne ďakujem za organizáciu turnaja a afterparty. Môžem vyjadriť iba spokojnosť!”
M.G., Energie2

“Všetko bolo absolútne super. Budúci rok ešte zlepšíme naše výsledky :)”
M.K.

2011:

“Dovoľte mi aby som sa vám v menej našej spoločnosti poďakoval za prípravu a perfektnú organizáciu futsalového turnaja. Turnaja, ktorý umožnil veľkému počtu nadšených športovcov – zamestnancov svojich firiem – zúčastniť sa na dobrom športovom podujatí, dobre si zašportovať aj zasúťažiť a čo je menej dôležité, spoznať ďalší okruh ľudí, nadviazať kontakty a priateľstvá. Ešte raz vám ďakujeme a želáme úspech pri organizovaní ďalších podujatí.”
V.A., Bratislavská vodárenská spoločnosť

“Za náš tím sa chcem poďakovať za skvelú organizáciu turnaja. Deň sme si užili a dobre sme si zahrali futsal.”
G.P., Lukoil Czech Republic

“Na vašich turnajích se setkávají 3 linie – sportovní, společenská a sociální. A toto skloubení je úžasná věc. Aby i ti, kteří se s námi nemohou těšit ze hry nebo zábavy byli poctěni a potěšeni aspoň finančním přízpěvkem.
U žívali jsme si samotného turnaje, tak jak jsme si užívali i potom večer celé afterparty i s tím pro nás tak krásným vyhodnocením. Náš team hrál v uvedeném složení poprvé – přeci jen skloubit lidi z 5 zemí a 6 národností není jen tak jednoduchá věc, ale zlepšovali jsme se zápas od zápasu a snad i tím trochu přizpěli k atraktivitě turnaje, kde nikdo neměl dopředu nic jisté. Dokonce ani vítěz, jak mi potom při recepci prozradil jejich manažer – měli z nás trochu obavy. Skusím dát dohromady od spoluhráčů jejich postřehy na možné zlepšení, ale moc toho už nenavymýšlíme, když ta úroveň je už tak vysoká.”

A.H., Lanxess CEE

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť Situm s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje:
SITUM s.r.o.
Office: Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.