Máme termín pre BFC 24

Hand flipping of 2023 to 2024 on wooden block cube for preparation new year change and start new business target strategy concept.

Ako keby to bolo včera, keď sme na jar 2023 hrali neľútostné súboje na palubovke a na večernej párty spoločne spievali, oslavovali a bavili sa. Bola aj harmonika, bolo veľa živej hudby, DJ nechcel odísť a nad ránom sme si hovorili, ako sa stretneme o rok. A je to tu! Máme termín pre 7.ročník Business Football Challenge 2024.

Stretneme sa tradične na jar, tentoraz 6.4.2024! Už dnes sú na turnaj prihlasení nielen viacerí predchádzajúci účastníci, ale s predstihom aj tí, ktorí to v roku 2023 nestihli. Pridajte sa k nim, zažite rokmi overenú kvalitnú zábavu pri športe, pri hudbe a v partii správnych ľudí z biznisu!

Všetky detaily nájdete na tejto stránke, prípadne vám ich posunú kapitáni vašich už prihlasených tímov. A ak sa chcete pridať, nie je nič jednoduchšie ako stiahnuť si registračný formulár v sekcii Registrácia a vyplnený nám ho zaslať.

A samozrejme, to by sme neboli my, keby sme si pre vás neprichystali aj niekoľko noviniek a prekvapení. Fakt sa máte na čo tešiť.

A kým príde apríl, vy si môžete aspoň zaspomínať na to, ako bolo na poslednom turnaji. Takto: