Novinky

Aktuálny ročník

5.ročník Business Football Challenge je pre rok 2021 momentálne v štádiu príprav. Sme si plne vedomý aktuálnej epidemiologickej situácie a podnikáme všetky kroky, aby sme turnaj uskutočnili v takom rozsahu, na ktorý ste zvyknutí a na ktorý sa každý rok tešíte. Určite nebudeme robiť turnaj za každú cenu a v prvom legislatívne možnom termíne – radšej si počkáme na ten správny okamih a akciu si potom užijeme naplno. Všetci pravidelní účastníci a klienti sú o aktuálnej situácii informovaní, aj za ich pomoci hľadáme riešenie, ktoré by vyhovovalo všetkým. Presný termín aj formát oznámime akonáhle to situácia dovolí.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii a už teraz sa tešíme, ako sa opäť stretneme pri športe a večernej párty!

Registrácia

Registrácia na turnaj je momentálne pozastavená. V súčasnosti pripravujeme termín aj formát turnaja tak, aby našim klientom vyhovoval a rešpektoval nielen legislatívne nariadenia, ale aj korporátne odporúčania našich klientov. Akonáhle bude známy nový termín turnaja, bude spustená aj registrácia.

V prípade, že by ste si chceli miesto poistiť vopred, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte sa pýtať na registracia@situmsports.sk.

Futbalový turnaj

Formát a systém futbalového resp. futsalového turnaja bude známy po oznámení nového dátumu konania akcie. Rešpektujeme však želania našich klientov a ich korporátne odporúčania, takže môžeme už teraz sľúbiť, že organizačná kvalita bude taká, na akú ste od roku 2008 zvyknutí, ale zároveň upravená tak, aby reflektovala na súčasnú situáciu a zároveň spĺňala všetky štandardy.

Pravidlá

Presné znenie pravidiel oznámime spolu s termínom a miestom konania ďalšieho ročníka. Pravidlá nadväzujú na dvanásťročnú tradíciu organizovania firemných futsalových turnajov a sú premyslené tak, aby si zahrali najmä amatéri reprezentujúci svoje firmy.

Ak máte nápad, ako pravidlá pozmeniť či vylepšiť, napíšte nám na info@situmsports.sk a my sa s vami radi pozorprávame o vašich nápadoch, prípadne zodpovieme na všetky vaše otázky.

Afterparty

Po skončení turnaja nasleduje tradične veľmi obľúbená afterparty, ktorá je skvelým vyvrcholením celého dňa a okrem hráčov sú na ňu pozvaní aj ich rodinní príslušníci či kolegovia. Začíname o 20.00 v krásnych hotelových priestoroch a výťažok z nej poukážeme v prospech neziskovej organizácie Deťom s rakovinou založenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou LF UK na Kramároch.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme a diskotéky pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

Nie zriedka sa stáva, že párty konči pri východe slnka po piatej ráno… Pozrite si vo videu ako taký turnaj aj afterparty vyzerajú…

Takto bude vaša afterparty vyzerať…

…a v tomto hoteli sa to celé bude konať:

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Business Football Challenge 2019 – jeseň

 

Business Football Challenge 2019 – jar

 

Business Football Challenge 2018

 

Business Football Challenge 2017

 

História

Business Football Challenge je najmladší z firemných futsalových turnajov, ktorého sa môže zúčastnit akýkoľvek firemný kolektív. A od roku 2017 na ňom postupne spoznávame nových ľudí a kamarátov, ktorí bojujú o najvyššie priečky a zápas do historických tabuliek.

Business Football Challenge 2019 – jeseň
1.miesto: McCarter
2.miesto: CK FutbalTour.sk
3.miesto: DHL Express Slovakia
4.miesto: GFI

Business Football Challenge 2019 – jar
1.miesto: Tempo Kondela
2.miesto: Chirana T.Injecta
3.miesto: Novartis
4.miesto: Dr.Max

Business Football Challenge 2018
1.miesto: Sitno Holding
2.miesto: CK FutbalTour.sk
3.miesto: BILLA
4.miesto: Železnice Slovenskej republiky

Business Football Challenge 2017
1.miesto: HolidayInn Bratislava
2.miesto: Sitno Holding
3.miesto: CK FutbalTour.sk
4.miesto: Siemens Healthcare

Napísali o nás

“Ďakujeme za pozvanie na turnaj. Fantasticky ste sa zhostili celej organizácie a svoju prácu robíte naozaj profesionálne.”
P.J., DHL Express Slovakia

“V mene ŽSR ďakujem za organizovanie a pozvanie na futsalový turnaj, je to úžasný zážitok. Celé toto podujatie neskutočne spája ľudí a vytvárajú sa priateľstvá.”
M.H., Železnice Slovenskej republiky

“Ďakujeme za celý deň, bola to skvelá akcia a všetci kolegovia sú úplne nadšení. Budúci rok prídeme aj keby sme si to náhodou mali platiť celé sami :)”
E.F., Amazon

“Ďakujeme za pozvanie na turnaj, cítili sme sa na ňom výborne čo umocnilo aj naše nečakané 3.miesto. V našej spoločnosti rezonuje tento úspešný výsledok a som presvedčený, že s nami môžete rátať aj v ďalšom ročníku.”
P.S., BILLA

 

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť SITUM s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje a sídlo spoločnosti:
SITUM s.r.o.
Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.