Druhý ročník Business Football Challenge pripravený

_JAY2117Po veľkom úspechom úvodného ročníka pokračuje otvorený medzifiremný futsalový turnaj Business Football Challenge svojim druhým ročníkom. Turnaja sa môžu zúčastníť akékoľvej firmy z rôznych odvetví pôsobenia, dokonca aj tí, ktorí už na niektorom z firemných turnajov hrali a chcú si tento rok zahrať ešte raz.

Titul z minulého roka bude obhajovať Holiday Inn Bratislava, ktorý zvíťazil suverénne a dokonca iba so svojimi zamestnancami, bez externých posíl a pod kapitánskym velením svojho generálneho riaditeľa. Finálovú prehru sa im určite bude snažiť oplatiť Sitno Real Estate a svoje minuloročné pozície budú chcieť určite vylepšiť Lidl, O2 Slovakia, Siemens či ďalší. Tento rok sa k nim navyše pridajú nováčikovia ako Dopravoprojekt, Slovnaft a iní, takže určite to bude napínavý turnaj s jednou skvelou veľkou afterparty!

Ak ešte stále váhate či sa pripojiť, pozrite si fotogalériu z minulého ročníka, stiahnite si prihlášku z webstránky turnaja a prídite 17.novembra 2018 do športovej haly Mladosť a potom na úžasnú večernú afterparty v hoteli Holiday Inn.

Tešíme sa na vás a na skvelý druhý ročník turnaja!

Najbližšie firemné futsalové turnaje:
20.10.2018 – Automotive & Logistics Football Challenge
10.11.2018 – Financial Football Challenge
17.11.2018 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
17.11.2018 – Business Football Challenge – turnaj pre akékoľvek firmy z rôznych odvetví
16.3.2019 – Information & Communication Technology Football Challenge
23.3.2019 – Building Industry Football Challenge
30.3.2019 – Medical Football Challenge