Novinky

Aktuálny ročník

12.ročník Information & Communication Technology Football Challenge je pre rok 2021 momentálne v štádiu príprav. Sme si plne vedomý aktuálnej epidemiologickej situácie a podnikáme všetky kroky, aby sme turnaj uskutočnili v takom rozsahu, na ktorý ste zvyknutí a na ktorý sa každý rok tešíte. Určite nebudeme robiť turnaj za každú cenu a v prvom legislatívne možnom termíne – radšej si počkáme na ten správny okamih a akciu si potom užijeme naplno. Všetci pravidelní účastníci a klienti sú o aktuálnej situácii informovaní, aj za ich pomoci hľadáme riešenie, ktoré by vyhovovalo všetkým. Presný termín aj formát oznámime akonáhle to situácia dovolí.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii a už teraz sa tešíme, ako sa opäť stretneme pri športe a večernej párty!

Registrácia

Registrácia na turnaj je momentálne pozastavená. V súčasnosti pripravujeme termín aj formát turnaja tak, aby našim klientom vyhovoval a rešpektoval nielen legislatívne nariadenia, ale aj korporátne odporúčania našich klientov. Akonáhle bude známy nový termín turnaja, bude spustená aj registrácia.

V prípade, že by ste si chceli miesto poistiť vopred, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte sa pýtať na registracia@situmsports.sk.

 

Futbalový turnaj

Formát a systém futbalového resp. futsalového turnaja bude známy po oznámení nového dátumu konania akcie. Rešpektujeme však želania našich klientov a ich korporátne odporúčania, takže môžeme už teraz sľúbiť, že organizačná kvalita bude taká, na akú ste od roku 2008 zvyknutí, ale zároveň upravená tak, aby reflektovala na súčasnú situáciu a zároveň spĺňala všetky štandardy.

Pravidlá

Presné znenie pravidiel oznámime spolu s termínom a miestom konania ďalšieho ročníka. Pravidlá nadväzujú na dvanásťročnú tradíciu organizovania firemných futsalových turnajov a sú premyslené tak, aby si zahrali najmä amatéri reprezentujúci svoje firmy.

Ak máte nápad, ako pravidlá pozmeniť či vylepšiť, napíšte nám na info@situmsports.sk a my sa s vami radi pozorprávame o vašich nápadoch, prípadne zodpovieme na všetky vaše otázky.

Afterparty

Po skončení turnaja nasleduje tradične veľmi obľúbená afterparty, ktorá je skvelým vyvrcholením celého dňa a okrem hráčov sú na ňu pozvaní aj ich rodinní príslušníci či kolegovia. Začíname o 20.00 v krásnych hotelových priestoroch a výťažok z nej poukážeme v prospech neziskovej organizácie Deťom s rakovinou založenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou LF UK na Kramároch.

A čo rozumieme pod pojmom afterparty? Ide o neformálne stretnutie účastníkov turnaja pre ktorých je pripravený all-inclusive servis vrátane kultúrneho programu a sprievodného programu, švédskych stolov, teplého bufetu, nealko nápojov, vínneho baru, baru s barmankami a neobmedzenou konzumáciou alkoholu. Na afterparty za nič neplatíte, ste našimi hosťami.

Na afterparty sú pozvaní len účastníci turnaja so svojimi hosťami (partnermi, obchodnými partnermi a pod.). V hoteli prebehne vyhlásenie výsledkov a následne bude akcia vo forme a diskotéky pokračovať až do skorých ranných hodín pod vedením DJ-a.

Nie zriedka sa stáva, že párty konči pri východe slnka po piatej ráno… Pozrite si vo videu ako taký turnaj aj afterparty vyzerajú…

Takto bude vaša afterparty vyzerať…

…a v tomto hoteli sa to celé bude konať:

Fotogaléria

Po každom ročníku je k dispozícii pre účastníkov rozsiahla fotogaléria. V prípade, že ste zabudli prístupový kód k fotogalérii z minulých ročníkov, kontaktujte nás prosím a radi ju pre vás opäť sprístupníme.

Z predchádzajúcich ročníkov vyberáme:

Information & Communication Technology Football Challenge 2019

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2018

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2017

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2016

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2015

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2014

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2013

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2012

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2011

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2010

 

Information & Communication Technology Football Challenge 2009

História

Information & Communication Technology Football Challenge je tradičným športovo-spoločenským stretnutím firiem a ich zamestnancov pôsobiacich v IT a telekomunikačnom sektore. Počas našej histórie sme na turnaji privítali mnoho vzácnych spoločností a významných topmanažérov medzi ktorými boli napríklad: IBM Slovensko, Hewlett Packard, Slovak Telekom, Orange, T-Systems, Oracle a mnohí ďalší, z ktorých si všetkých rovnako vážime a sme radi, že sú súčasťou tejto tradičnej partie kamáratov športovcov a biznismanov …

A takéto je historické umiestnenie najlepších družstiev na turnaji:

Information & Communication Technology Football Challenge 2019
1.miesto: Dell
2.miesto: GlobalLogic
3.miesto: ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
4.miesto: IBM ISC Bratislava

Information & Communication Technology Football Challenge 2018
1.miesto: Asseco Central Europe
2.miesto: Slovak Telekom
3.miesto: DITEC
4.miesto: IRDistribution

Information & Communication Technology Football Challenge 2017
1.miesto: T-Systems Slovakia
2.miesto: Swan
3.miesto: Tom Horn Gaming
4.miesto: Eset

Information & Communication Technology Football Challenge 2016
1.miesto: Swan
2.miesto: Dell
3.miesto: T-Systems Slovakia
4.miesto: Tory Consulting

Information & Communication Technology Football Challenge 2015
1.miesto: T-Systems Slovakia
2.miesto: Swan
3.miesto: Dell
4.miesto: CGI Slovakia

Information & Communication Technology Football Challenge 2014
1.miesto: Dell
2.miesto: DITEC
3.miesto: T-Systems Slovakia
4.miesto: Asseco Central Europe

Information & Communication Technology Football Challenge 2013
1.miesto: DITEC
2.miesto: Dell
3.miesto: Swan
4.miesto: Siemens Program & System Engineering

Information & Communication Technology Football Challenge 2012
1.miesto: DITEC
2.miesto: Dell
3.miesto: Swan
4.miesto: Lenovo Slovakia

Information & Communication Technology Football Challenge 2011
1.miesto: T-Systems Slovakia
2.miesto: DITEC
3.miesto: Logica
4.miesto: Movys

Information & Communication Technology Football Challenge 2010
1.miesto: YMS Group
2.miesto: Swan
3.miesto: Logica
4.miesto: Asseco Central Europe

Information & Communication Technology Football Challenge 2009
1.miesto: DITEC
2.miesto: Slovak Telekom
3.miesto: ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
4.miesto: YMS Group

Napísali o nás

“Touto cestou by sme sa vám chceli poďakovať, za opäť skvelú akciu, výbornú organizáciu a príjemnú komunikáciu. Naši chlapci boli veľmi spokojní.”
J.C., CN Group

“Chcem v mene celého tímu poďakovať za úžasne strávený deň a taktiež večer. Keďže sme boli nováčik na turnaji, vôbec sme nevedeli čo od toho očakávať, ale bola som príjemne prekvapená. Organizácia aj celý priebeh na jednotku ! 🙂 Verím, že sa nám aj ďalší rok podarí dať takýto tím dokopy a určite sa zúčastníme.”

L.C., THE Soft

“Chcem sa Vám v mene mojich kolegov i našej spoločnosti veľmi pekne poďakovať za celé zorganizovanie turnaja, ako i super starostlivosť, ktorú ste nám všetkým preukázali. Všetci sa tešíme z nášho umiestnenia, v budúcom ročníku máme vyššie ambície :). Kolegovia si turnaj veľmi chvália, teší ich to, že si mohli takto zahrať.”
Z.S., eD’system Slovakia

“Bolo super ako vždy, veľmi sme si to opäť užili, tak na turnaji ako aj večer. Aj keď tohto roku väčšina tímu odpadla už pred polnocou (nuž, nemladneme 🙂 Už sa veľmi tešíme na ďalší ročník a na Best of the Best 🙂
M.Ď., Dell

“Turnaj bol výborný. Určite sa tešime na ďalší ročník.”
V.B., S&T Slovakia

“Bolo to skvelé a absolútne nemáme čo vytknúť. Od organizácie, cez výber hostesiek, program, moderovanie. Naozaj, veľmi chválime.”
M.B., Huawei Technologies

“Ďakujeme veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa tohtoročného turnaja. Vďaka za super organizáciu a úžasnú atmosféru :)”
M.D., Asseco Central Europe

“Myslím, že celý turnaj bol organizačne na vysokej úrovni. Čo sa týka športovej časti, ja osobne nemám žiadne výhrady. Myslím si, že podobný názor majú aj členovia nášho tímu. Čo sa týka afterparty, tak tá bola opäť perfektná. Skvele sme sa všetci zabavili. Oceňujeme hlavne dostupnosť jedál až do samého konca. Celkovo by som hodnotil organizačnú stránku turnaja veľmi pozitívne a už sa tešíme na podobné ďalšie udalosti. Klobúk dole.”
M.Ď., Dell

“Chcel by som sa poďakovať aj v mene ostatných chalanov za neobyčajný víkend, super organizáciu a možnosť konfrontácie a stretnutia s ľuďmi, ktorí sú partnermi či neraz konkurentmi. Ešte raz vďaka!”
Š.L., Siemens Program & System Engineering

“Ďakujeme za možnosť zúčastniť sa. Chalani si dobre zahrali a radi sa zúčastníme aj budúci rok. Výsledok bol nad naše očakávania.”
V.Š.

“Ďakujeme za príjemnú sobotu. Bola to super zvládnutá akcia, či už cez deň a samozrejme aj večer. Vidno, že ste profesionáli. A hlavne chlapci si pochvaľovali.”
B.D.

 

 

Kontakt

Spoločnosť Situm Sports a organizáciu turnaja zastrešuje spoločnosť SITUM s.r.o., zastúpená organizátorom Matejom Mutišom a kolektívom správnych ľudi.

Matej Mutiš
T: 0903 320 110
F: 02 / 55 56 82 14
E: matej.mutis@situmsports.sk

Fakturačné údaje a sídlo spoločnosti:
SITUM s.r.o.
Vajnorská 8/A
831 04, Bratislava

IČO: 35786230
DIČ: 2021530280
IČ DPH: SK2021530280
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 21526/B.